Mistrzostwa Powiatu w siatkówce plażowej!
26.05.2015

Wielkie gratulacje dla naszych dziewczyn Darii i Korneli które pod opieką Sławomira Cieśli nauczyciela WF wywalczyły srebrny medal w siatkówce plażowej w powiecie co dało im przepustkę do reprezentowania naszej szkoły oraz klubu w dalszych rozgrywkach rejonowych, które odbędą się już 2 czerwcza w Burzeninie. Gratulację również drużynie chłoców którzy zajeli 4 miejsce.

W dniu 25.05.2015r. na „Orliku” w Wieluniu zostały rozegrane  Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Plażowej Dziewcząt i Chłopców w ramach „Gimnazjady 2014-2015”. Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy , Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieluniu oraz WOSIR Wieluń.  W mistrzostwach wzięło udział 13 szkół, 7 w kategorii dziewcząt i 6 w kategorii chłopców. Zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”.

KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ CHŁOPCÓW:
Gim. Czarnożyły
Gim. nr 1 Wieluń
Gim. nr 3 Wieluń
Gim. Załęcze Małe
Gim. Ostrówek
Gim. nr 2 Wieluń

Skład Gimnazjum Czarnożyły:
Szczupak Karol, Kuźnik Konrad
Opiekun: p. Grzegorz Rzepka.

Skład Gimnazjum nr 1 w Wieluniu:
Majchrzak Jakub, Sobczak Rafał
Opiekun: p. Robert Duda.

KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ DZIEWCZĄT:
Gim. nr 3 Wieluń
Gim. Załęcze Małe
Gim. nr 2 Wieluń
Gim. nr 1 Wieluń
Gim. Mokrsko
Gim. Wierzchlas
Gim. Dzietrzniki

Skład Gimnazjum nr 3 w Wieluniu:
Janecka Monika, Byczak Paulina
Opiekun: p. Zbigniew Gajda.

Skład Gimnazjum Załęcze Małe:
Jarząb Daria, Kaczmarek Kornelia
Opiekun: p. Sławomir Cieśla.

Źródło: MOS Wieluń

hubcio