This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Mistrzostwa Powiatu w siatkówce plażowej!
26.05.2015

Wielkie gratulacje dla naszych dziewczyn Darii i Korneli które pod opieką Sławomira Cieśli nauczyciela WF wywalczyły srebrny medal w siatkówce plażowej w powiecie co dało im przepustkę do reprezentowania naszej szkoły oraz klubu w dalszych rozgrywkach rejonowych, które odbędą się już 2 czerwcza w Burzeninie. Gratulację również drużynie chłoców którzy zajeli 4 miejsce.

W dniu 25.05.2015r. na „Orliku” w Wieluniu zostały rozegrane  Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Plażowej Dziewcząt i Chłopców w ramach „Gimnazjady 2014-2015”. Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy , Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieluniu oraz WOSIR Wieluń.  W mistrzostwach wzięło udział 13 szkół, 7 w kategorii dziewcząt i 6 w kategorii chłopców. Zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”.

KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ CHŁOPCÓW:
Gim. Czarnożyły
Gim. nr 1 Wieluń
Gim. nr 3 Wieluń
Gim. Załęcze Małe
Gim. Ostrówek
Gim. nr 2 Wieluń

Skład Gimnazjum Czarnożyły:
Szczupak Karol, Kuźnik Konrad
Opiekun: p. Grzegorz Rzepka.

Skład Gimnazjum nr 1 w Wieluniu:
Majchrzak Jakub, Sobczak Rafał
Opiekun: p. Robert Duda.

KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ DZIEWCZĄT:
Gim. nr 3 Wieluń
Gim. Załęcze Małe
Gim. nr 2 Wieluń
Gim. nr 1 Wieluń
Gim. Mokrsko
Gim. Wierzchlas
Gim. Dzietrzniki

Skład Gimnazjum nr 3 w Wieluniu:
Janecka Monika, Byczak Paulina
Opiekun: p. Zbigniew Gajda.

Skład Gimnazjum Załęcze Małe:
Jarząb Daria, Kaczmarek Kornelia
Opiekun: p. Sławomir Cieśla.

Źródło: MOS Wieluń

hubcio