This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

MISTRZOSTWA POWIATU WIELUŃSKIEGO W MINI PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT
19.11.2015
W dniu 04.11.2015r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Białej zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego Szkół Podstawowych w piłce ręcznej dziewcząt w ramach „IMS  2015-2016” Awans do finału rejonowego uzyskała drużyna z Białej.

Drużyna dziewcząt z Załęcza Małego zajęła ostatecznie 3 miejsce w tych rozgrywkach.
Gratulujemy!

KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ: