This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Dru¿yna Za³êczak w WLS

Dru¿yna Za³êczak

UKS Za³êczak w 2011 roku utworzy³ dru¿ynê siatkarska pod nazw± Za³êczak. Dru¿yna sk³ada siê z 11 zawodników, którzy rywalizuj± w meczach w ramach WLS (Wieluñskiej Ligi Siatkówki). Jest to nasz pierwszy wystêp w tego typu rozgrywkach, wiêc efekty bêd± powoli siê pojawiaæ. Dru¿na jest stosunkowo m³oda zawodnicy s± w ró¿nym wieku (od gimnazjum po studia). Wierzymy jednak, ¿e z meczu na mecz nabierzemy coraz wiêcej do¶wiadczenia i bêdziemy graæ coraz lepiej. :)
H.Cieśla