Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                                                        2016-05-14 22:14:53
                                                                                       XXIII Mistrzostwa ZPK w BnO
===GLUSS===================================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10N        2.4km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-42      3-47      4-45      5-46      6-99    
  1 Ignasiak Maja ' 06         0b.PK 28.24  2.26/     9.49/    16.08/    20.17/    21.46/    24.49/    28.24/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe             2.26/     7.23/     6.19/     4.09/     1.29/     3.03/     3.35/   
  2 Kiedos Emilia ' 08         0b.PK 34.43  2.12/    16.57/    22.58/    27.00/    28.45/    31.38/    34.43/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe             2.12/    14.45/     6.01/     4.02/     1.45/     2.53/     3.05/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12         2.7km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-38      3-42      4-47      5-45      6-46      7-99    
  1 Cembik Daria ' 04              27.20  1.30/     6.46/    10.04/    14.04/    21.02/    22.45/    24.51/    27.20/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe             1.30/     5.16/     3.18/     4.00/     6.58/     1.43/     2.06/     2.29/   
  2 Zdziebko Magdalena ' 05        39.56  3.12/    10.43/    18.34/    25.16/    31.16/    34.01/    37.11/    39.56/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe             3.12/     7.31/     7.51/     6.42/     6.00/     2.45/     3.10/     2.45/   
  3 Żarnowska Maria ' 05           40.39  4.13/    16.33/    20.28/    25.56/    34.24/    35.35/    37.48/    40.39/   
    SP Dzietrzniki                        4.13/    12.20/     3.55/     5.28/     8.28/     1.11/     2.13/     2.51/   
  4 Łącka Julia ' 07               42.11  6.14/    18.32/    22.29/    27.59/    36.22/    37.34/    39.49/    42.11/   
    UKS OSiR Góra Kalwaria                6.14/    12.18/     3.57/     5.30/     8.23/     1.12/     2.15/     2.22/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14         3.0km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-33      3-38      4-37      5-42      6-47      7-45      8-46      9-99    
  1 Ignasiak Klaudia ' 01          27.49  1.05/     3.51/     7.02/    11.25/    15.03/    18.42/    21.48/    23.45/    25.40/    27.49/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe             1.05/     2.46/     3.11/     4.23/     3.38/     3.39/     3.06/     1.57/     1.55/     2.09/   
  2 Ścigała Karolina ' 02          30.44  1.04/     5.54/     9.04/    12.42/    17.08/    21.14/    24.34/    26.19/    28.17/    30.44/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe             1.04/     4.50/     3.10/     3.38/     4.26/     4.06/     3.20/     1.45/     1.58/     2.27/   
  3 Kabała Amelia ' 03             34.42  2.09/     5.13/    13.06/    16.39/    21.12/    25.13/    28.25/    30.03/    32.32/    34.42/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe             2.09/     3.04/     7.53/     3.33/     4.33/     4.01/     3.12/     1.38/     2.29/     2.10/   
  4 Mach Żaneta ' 01               53.05  1.45/     6.04/    23.09/    32.23/    34.28/    41.38/    45.01/    46.35/    50.00/    53.05/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe             1.45/     4.19/    17.05/     9.14/     2.05/     7.10/     3.23/     1.34/     3.25/     3.05/   
  5 Paluszczak Zuzanna ' 01        54.29  1.12/     4.37/     7.19/    23.50/    25.14/    43.10/    46.55/    48.30/    50.41/    54.29/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe             1.12/     3.25/     2.42/    16.31/     1.24/    17.56/     3.45/     1.35/     2.11/     3.48/   
  6 Budziak Martyna ' 03           66.32  2.52/     6.45/    12.35/    35.49/    37.17/    55.03/    58.53/    60.28/    62.42/    66.32/   
    SP Dzietrzniki                        2.52/     3.53/     5.50/    23.14/     1.28/    17.46/     3.50/     1.35/     2.14/     3.50/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16         4.0km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-34      5-40      6-41      7-39      8-37      9-42     10-43     11-44     12-45     13-46     14-99    
    Zajączkowska Agata ' 00    NKl            /         /     5.29/     9.54/    12.31/    15.54/         /    49.56/    52.26/    59.05/    62.50/    65.26/    67.00/    70.40/    73.00/   
    SP Dzietrzniki                            /         /         /     4.25/     2.37/     3.23/         /         /     2.30/     6.39/     3.45/     2.36/     1.34/     3.40/     2.20/   
    Konieczna Patrycja ' 00    NKl            /     1.51/     6.07/    18.57/    15.40/    13.24/         /    47.53/    50.13/    56.59/    60.53/    63.27/    64.46/    68.38/    70.58/   
    SP Dzietrzniki                            /         /     4.16/    12.50/         /         /         /         /     2.20/     6.46/     3.54/     2.34/     1.19/     3.52/     2.20/   
    Budziak Aleksandra ' 00    NKl            /         /     6.11/    16.54/    13.36/    11.34/         /    45.51/    48.35/         /         /         /         /         /    67.12/   
    SP Dzietrzniki                            /         /         /    10.43/         /         /         /         /     2.44/         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21         5.1km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-38      5-34      6-35      7-36      8-41      9-40     10-39     11-37     12-42     13-43     14-44     15-45     16-46    
                                      17-99    
  1 Witkowska Natalia ' 99         59.40  3.34/     4.23/     8.00/    10.45/    18.18/    22.49/    25.14/    30.11/    31.31/    36.52/    40.16/    44.07/    47.34/    50.25/    53.12/    54.40/   
    Indywidualnie                         3.34/     0.49/     3.37/     2.45/     7.33/     4.31/     2.25/     4.57/     1.20/     5.21/     3.24/     3.51/     3.27/     2.51/     2.47/     1.28/   
                                         57.18/    59.40/   
                                          2.38/     2.22/   
  2 Machowska-Łącka Magdalena      60.38  2.36/     3.32/     7.15/    16.34/    20.40/    24.30/    26.25/    32.26/    34.21/    39.46/    43.49/    46.08/    49.30/    52.36/    54.25/    55.37/   
    UKS OSiR Góra Kalwaria                2.36/     0.56/     3.43/     9.19/     4.06/     3.50/     1.55/     6.01/     1.55/     5.25/     4.03/     2.19/     3.22/     3.06/     1.49/     1.12/   
                                         58.15/    60.38/   
                                          2.38/     2.23/   
  3 Sztranek Iwona ' 74            61.04  1.30/     2.49/     6.18/    12.12/    19.44/    24.42/    27.03/    31.54/    33.49/    38.40/    42.22/    46.03/    49.29/    52.06/    55.10/    56.30/   
    UKS Azymut Pabianice                  1.30/     1.19/     3.29/     5.54/     7.32/     4.58/     2.21/     4.51/     1.55/     4.51/     3.42/     3.41/     3.26/     2.37/     3.04/     1.20/   
                                         58.45/    61.04/   
                                          2.15/     2.19/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: KM10R       2.4km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-42      3-47      4-45      5-46      6-99    
  1 Ścigała Zuzanna ' 08       0b.PK 21.12  1.17/     7.19/    11.48/    15.02/    16.27/    18.47/    21.12/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe             1.17/     6.02/     4.29/     3.14/     1.25/     2.20/     2.25/   
  2 Polak Karina ' 05          0b.PK 21.31  1.23/     7.24/    11.51/    15.22/    16.45/    19.06/    21.31/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe             1.23/     6.01/     4.27/     3.31/     1.23/     2.21/     2.25/   
  3 Jarząb Julia ' 08          0b.PK 22.45  1.36/     9.00/    13.05/    15.46/    16.42/    18.56/    22.45/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe             1.36/     7.24/     4.05/     2.41/     0.56/     2.14/     3.49/   
  4 Drab Jessica ' 06          0b.PK 26.26  1.37/    12.42/    17.02/    20.27/    21.43/    23.39/    26.26/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe             1.37/    11.05/     4.20/     3.25/     1.16/     1.56/     2.47/   
  5 Kosowski Maciej ' 06       0b.PK 28.30  1.40/    13.45/    18.24/    21.50/    23.06/    25.52/    28.30/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe             1.40/    12.05/     4.39/     3.26/     1.16/     2.46/     2.38/   
  6 Sokalska Oliwia ' 09       0b.PK 33.24  2.22/    15.54/    21.52/    25.49/    27.40/    30.37/    33.24/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe             2.22/    13.32/     5.58/     3.57/     1.51/     2.57/     2.47/   
  7 Radziwiołek Nikola ' 08    0b.PK 37.23  2.38/    13.12/    18.48/    26.02/    28.23/    33.09/    37.23/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe             2.38/    10.34/     5.36/     7.14/     2.21/     4.46/     4.14/   
  8 Wiktoria Pietras ' 07      1b.PK 26.20      /    10.13/    15.12/    18.45/    20.38/    23.29/    26.20/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe                 /         /     4.59/     3.33/     1.53/     2.51/     2.51/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10N        2.4km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-42      3-47      4-45      5-46      6-99    
  1 Sztranek Maciej ' 06       0b.PK 18.59  1.10/     8.35/    11.43/    14.08/    15.11/    17.11/    18.59/   
    UKS Azymut Pabianice                  1.10/     7.25/     3.08/     2.25/     1.03/     2.00/     1.48/   
  2 Mordal Fabian ' 06         0b.PK 20.25  1.06/     9.07/    12.50/    15.16/    16.30/    18.28/    20.25/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe             1.06/     8.01/     3.43/     2.26/     1.14/     1.58/     1.57/   
  3 Ignasiak Piotr ' 06        0b.PK 24.03  1.33/     9.43/    14.22/    17.34/    18.46/    21.36/    24.03/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe             1.33/     8.10/     4.39/     3.12/     1.12/     2.50/     2.27/   
  4 Michalak Jakub ' 06        0b.PK 27.31  1.33/    12.36/    17.26/    20.44/    22.09/    24.46/    27.31/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe             1.33/    11.03/     4.50/     3.18/     1.25/     2.37/     2.45/   
  5 Ignasiak Jakub ' 06        0b.PK 30.21  9.11/    17.52/    22.03/    24.47/    26.13/    28.11/    30.21/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe             9.11/     8.41/     4.11/     2.44/     1.26/     1.58/     2.10/   
  6 Jeziorski Konrad ' 06      0b.PK 30.38  1.56/    18.15/    22.12/    25.10/    26.17/    28.22/    30.38/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe             1.56/    16.19/     3.57/     2.58/     1.07/     2.05/     2.16/   
  7 Sobera Miłosz ' 07         0b.PK 82.16 10.15/    60.54/    69.35/    73.40/    75.41/    79.40/    82.16/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe            10.15/    50.39/     8.41/     4.05/     2.01/     3.59/     2.36/   
  8 Dubas Patryk ' 06          1b.PK 21.36      /     8.51/    13.08/    15.49/    17.16/    19.26/    21.36/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe                 /         /     4.17/     2.41/     1.27/     2.10/     2.10/   
  9 Mordal Mikołaj ' 07        1b.PK 35.56 13.05/    21.17/    26.15/    29.24/         /    33.12/    35.56/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe            13.05/     8.12/     4.58/     3.09/         /         /     2.44/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12         3.0km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-33      3-38      4-42      5-47      6-45      7-46      8-99    
  1 Łącki Jakub ' 06               26.36  1.18/     5.07/     9.16/    15.20/    19.01/    21.28/    22.30/    24.33/    26.36/   
    UKS OSiR Góra Kalwaria                1.18/     3.49/     4.09/     6.04/     3.41/     2.27/     1.02/     2.03/     2.03/   
  2 Ignasiak Jakub ' 04            42.00  2.19/     5.49/     8.56/    29.01/    33.17/    36.01/    37.25/    39.44/    42.00/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe             2.19/     3.30/     3.07/    20.05/     4.16/     2.44/     1.24/     2.19/     2.16/   
  3 Stec Grzegorz ' 04             50.02 12.23/    16.49/    25.17/    32.55/    37.41/    44.00/    45.33/    47.59/    50.02/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe            12.23/     4.26/     8.28/     7.38/     4.46/     6.19/     1.33/     2.26/     2.03/   
    Gajda Szymon ' 05          NKl            /     7.36/    19.20/    22.53/    27.46/    33.56/    35.32/    38.01/    40.18/   
    SP Dzietrzniki                            /         /    11.44/     3.33/     4.53/     6.10/     1.36/     2.29/     2.17/   
    Zwetler Piotr ' 05         NKl            /     4.47/    12.48/    34.57/    39.44/    45.54/    47.30/    49.58/    52.07/   
    SP Dzietrzniki                            /         /     8.01/    22.09/     4.47/     6.10/     1.36/     2.28/     2.09/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         3.5km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-33      3-34      4-40      5-38      6-42      7-47      8-45      9-46     10-99    
  1 Nowak Patryk ' 01              28.09  0.58/     3.32/     6.43/     8.27/    16.14/    18.45/    21.47/    23.59/    24.48/    26.26/    28.09/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe             0.58/     2.34/     3.11/     1.44/     7.47/     2.31/     3.02/     2.12/     0.49/     1.38/     1.43/   
  2 Jeziorski Adrian ' 02          38.43  1.01/     3.33/    10.31/    11.50/    25.14/    27.42/    30.55/    33.35/    34.40/    36.43/    38.43/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe             1.01/     2.32/     6.58/     1.19/    13.24/     2.28/     3.13/     2.40/     1.05/     2.03/     2.00/   
  3 Cembik Dawid ' 02              47.54  0.53/     5.40/     9.50/    11.25/    15.56/    36.40/    40.19/    42.19/    43.14/    45.18/    47.54/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe             0.53/     4.47/     4.10/     1.35/     4.31/    20.44/     3.39/     2.00/     0.55/     2.04/     2.36/   
  4 Plewa Franciszek ' 03          49.53  3.59/    11.40/    14.45/    16.36/    24.27/    27.01/    30.58/    43.15/    45.08/    47.36/    49.53/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe             3.59/     7.41/     3.05/     1.51/     7.51/     2.34/     3.57/    12.17/     1.53/     2.28/     2.17/   
  5 Sobera Rafał ' 03              51.57  3.14/     7.19/    15.52/    17.15/    27.14/    32.13/    36.32/    45.32/    47.15/    50.02/    51.57/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe             3.14/     4.05/     8.33/     1.23/     9.59/     4.59/     4.19/     9.00/     1.43/     2.47/     1.55/   
  6 Włodarczyk Kacper ' 02         53.26  1.09/     4.07/    20.41/    25.14/    36.59/    40.12/    44.00/    47.39/    48.56/    51.07/    53.26/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe             1.09/     2.58/    16.34/     4.33/    11.45/     3.13/     3.48/     3.39/     1.17/     2.11/     2.19/   
  7 Walaszczyński Przemysław       53.58  2.55/     6.10/    24.43/    32.07/    36.20/    42.16/    45.59/    48.44/    49.43/    51.46/    53.58/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe             2.55/     3.15/    18.33/     7.24/     4.13/     5.56/     3.43/     2.45/     0.59/     2.03/     2.12/   
  8 Przybylski Bartek ' 02         59.08  2.10/     5.22/    13.55/    15.23/    20.02/    40.38/    45.31/    52.25/    53.39/    56.12/    59.08/   
    SP Dzietrzniki                        2.10/     3.12/     8.33/     1.28/     4.39/    20.36/     4.53/     6.54/     1.14/     2.33/     2.56/   
  9 Drab Szymon ' 03               60.25  3.03/     5.45/    11.58/    13.49/    27.22/    37.18/    41.35/    53.16/    55.25/    57.57/    60.25/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe             3.03/     2.42/     6.13/     1.51/    13.33/     9.56/     4.17/    11.41/     2.09/     2.32/     2.28/   
 10 Wojtak Jakub ' 02              71.05  3.28/     9.16/    37.42/    38.48/    40.57/    46.43/    57.03/    65.17/    67.07/    69.24/    71.05/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe             3.28/     5.48/    28.26/     1.06/     2.09/     5.46/    10.20/     8.14/     1.50/     2.17/     1.41/   
 11 Kosowski Marek ' 03            76.47  1.48/     7.58/    41.52/    43.11/    45.38/    50.55/    61.08/    69.21/    71.20/    73.53/    76.47/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe             1.48/     6.10/    33.54/     1.19/     2.27/     5.17/    10.13/     8.13/     1.59/     2.33/     2.54/   
 12 Białek Szymon ' 03             78.35  1.39/     5.11/    34.46/    49.55/    53.13/    60.45/    66.04/    71.19/    73.17/    76.06/    78.35/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe             1.39/     3.32/    29.35/    15.09/     3.18/     7.32/     5.19/     5.15/     1.58/     2.49/     2.29/   
    Myśko Adam ' 03            NKl        6.11/    15.46/    18.54/    20.40/    28.36/    33.07/    39.06/         /         /    50.52/    55.04/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe             6.11/     9.35/     3.08/     1.46/     7.56/     4.31/     5.59/         /         /         /     4.12/   
    Surleta Piotr ' 03         NKl            /     5.39/     8.46/    10.18/    14.06/    20.14/    23.47/    26.20/    27.27/    29.16/    30.59/   
    SP Dzietrzniki                            /         /     3.07/     1.32/     3.48/     6.08/     3.33/     2.33/     1.07/     1.49/     1.43/   
    Mucha Mateusz ' 03         NKl        2.26/    11.53/    45.48/    47.00/    49.22/    54.51/    65.13/         /         /    76.49/    80.28/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe             2.26/     9.27/    33.55/     1.12/     2.22/     5.29/    10.22/         /         /         /     3.39/   
    Mielcarek Hubert ' 02      NKl            /     6.34/    12.24/    14.13/    18.16/    21.45/    26.36/    32.55/    34.29/    36.28/    38.51/   
    SP Dzietrzniki                            /         /     5.50/     1.49/     4.03/     3.29/     4.51/     6.19/     1.34/     1.59/     2.23/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16         4.4km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-40      5-34      6-35      7-36      8-41      9-37     10-42     11-43     12-44     13-45     14-46     15-99    
  1 Gniła Damian ' 00              36.15  1.13/     1.43/     4.33/     9.55/    11.01/    13.41/    16.06/    19.07/    22.12/    23.42/    27.16/    29.37/    31.29/    32.25/    34.20/    36.15/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe             1.13/     0.30/     2.50/     5.22/     1.06/     2.40/     2.25/     3.01/     3.05/     1.30/     3.34/     2.21/     1.52/     0.56/     1.55/     1.55/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21         5.4km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-34      5-35      6-36      7-37      8-39      9-40     10-41     11-42     12-43     13-44     14-45     15-46     16-99    
                                     
  1 Łącki Łukasz ' 82              33.37  0.31/     0.57/     3.16/     5.29/     7.54/     9.19/    12.57/    14.53/    18.54/    19.45/    23.57/    26.11/    27.50/    29.20/    30.28/    31.59/   
    UKS OSiR Góra Kalwaria                0.31/     0.26/     2.19/     2.13/     2.25/     1.25/     3.38/     1.56/     4.01/     0.51/     4.12/     2.14/     1.39/     1.30/     1.08/     1.31/   
                                         33.37/   
                                          1.38/   
  2 Cybiński Dawid ' 96            48.27  1.16/     1.54/     4.41/     9.08/    12.24/    13.51/    20.15/    23.12/    27.21/    29.03/    37.01/    39.37/    41.48/    43.25/    44.22/    46.13/   
    UKS Załeczak Załęcze Małe             1.16/     0.38/     2.47/     4.27/     3.16/     1.27/     6.24/     2.57/     4.09/     1.42/     7.58/     2.36/     2.11/     1.37/     0.57/     1.51/   
                                         48.27/   
                                          2.14/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35         5.3km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-41      5-37      6-39      7-40      8-34      9-35     10-36     11-38     12-43     13-44     14-45     15-46     16-99    
                                     
  1 Sztranek Paweł ' 70            38.10  0.56/     1.36/     4.03/     7.10/    10.45/    13.07/    17.07/    18.52/    21.45/    22.56/    25.55/    30.38/    32.41/    34.03/    35.03/    36.38/   
    UKS Azymut Pabianice                  0.56/     0.40/     2.27/     3.07/     3.35/     2.22/     4.00/     1.45/     2.53/     1.11/     2.59/     4.43/     2.03/     1.22/     1.00/     1.35/   
                                         38.10/   
                                          1.32/   
  2 Kłos Józef ' 06                46.38  1.03/     1.54/     5.10/     8.30/    12.03/    14.58/    19.12/    21.09/    24.25/    26.24/    30.13/    36.07/    38.43/    40.36/    42.00/    44.23/   
    UKS Azymut Pabianice                  1.03/     0.51/     3.16/     3.20/     3.33/     2.55/     4.14/     1.57/     3.16/     1.59/     3.49/     5.54/     2.36/     1.53/     1.24/     2.23/   
                                         46.38/   
                                          2.15/   
  3 Witkowski Zbigniew ' 69        49.00  1.00/     1.55/     5.00/     9.20/    12.46/    15.30/    20.18/    23.09/    26.13/    28.35/    32.34/    38.10/    40.47/    42.34/    44.26/    46.38/   
    Indywidualnie                         1.00/     0.55/     3.05/     4.20/     3.26/     2.44/     4.48/     2.51/     3.04/     2.22/     3.59/     5.36/     2.37/     1.47/     1.52/     2.12/   
                                         49.00/   
                                          2.22/   
  4 Portka Mariusz ' 69            76.33  1.30/     3.01/     5.41/    17.13/    27.25/    31.15/    37.06/    39.29/    49.54/    53.47/    59.12/    64.23/    67.31/    69.47/    72.15/    74.27/   
    Indywidualnie                         1.30/     1.31/     2.40/    11.32/    10.12/     3.50/     5.51/     2.23/    10.25/     3.53/     5.25/     5.11/     3.08/     2.16/     2.28/     2.12/   
                                         76.33/   
                                          2.06/   
    Słomczyński Robert ' 72    NKl        0.38/     1.18/     4.00/     6.52/    10.23/    12.51/    16.10/    18.54/    22.33/    24.29/         /    31.18/    33.11/    34.35/    35.42/    37.33/   
    UKS Orientuś Łódź                     0.38/     0.40/     2.42/     2.52/     3.31/     2.28/     3.19/     2.44/     3.39/     1.56/         /         /     1.53/     1.24/     1.07/     1.51/   
                                         39.25/   
                                          1.52/