Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Lista startowa wg kategorii                                       2016-05-21 00:44:09
                             I Ogólnopolskie MZŁW w RJnO
===GLUSS===============================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Lista startowa wg kategorii: K12         2.3km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Zdziebko Magdalena '05   UKS Załęczak Załęcze ZAL          435083  11.00        3
  2 Burak Natalia '04        UKS Lotna Zdzieszowi O27         2036953  16.00       42
  3 Cembik Daria '04         UKS Załęczak Załęcze ZAL          435085  21.00        5
  4 Łukasik Aleksandra '04   UKS Lotna Zdzieszowi O27         2036949  26.00       43
 
Lista startowa wg kategorii: K14         2.3km    0m 5k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zdziebko Zuzia '01       UKS Załęczak Załęcze ZAL          339320  30.00       20
  2 Nowak Klaudia '01        UKS Załęczak Załęcze ZAL          435099  35.00        1
  3 Dammfeld Karolina '02    UKS Lotna Zdzieszowi O27 03476   2036950  40.00       44
  4 Ignasiak Klaudia '01     UKS Załęczak Załęcze ZAL          339296  45.00       24
 
Lista startowa wg kategorii: K17        12.0km    0m 11k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 Łakomska Aleksandra '01  UKS Azymek Zdzieszow O47 03474   2037505   6.00       48
  2 Oleśniewicz Karolina 'xx UKS Azymek Zdzieszow O47 03330   2037509  11.00       46
 
Lista startowa wg kategorii: K21        14.3km    0m 13k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 Koper Justyna '83        Rowerowy Wieluń      RWI          339303  44.00       31
  2 Skorupa Małgorzata '96   MUKS Gliwice         S22          428772  49.00       51
  3 Nowak Anna '94           Indywidualnie        IND          339334  54.00       81
 
Lista startowa wg kategorii: K40        12.0km    0m 11k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mencfel Joanna '70       UKS Załęczak Załęcze ZAL          339326  46.00       23
  2 Bojakowski Janusz '62    Indywidualnie        IND          339353  51.00       74
  3 Przybyłek Joanna '64     Indywidualnie        IND          339359  56.00       84
  4 Bugaj Teresa '68         WKS Wawel Kraków     K30 03313    413356  61.00       38
  5 Czerniewska Gracja '79   Indywidualnie        IND          338258  66.00       54
 
Lista startowa wg kategorii: M12         2.8km    0m 6k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gatner Igor '05          UKS Załęczak Załęcze ZAL          435087   0.00       18
  2 Kubicki Jakub '04        UKS Azymek Zdzieszow O47 03725   2037510   5.00       49
  3 Stec Grzegorz '04        UKS Załęczak Załęcze ZAL          435100  10.00        6
  4 Giec Kamil '05           UKS Załęczak Załęcze ZAL          435082  15.00       19
  5 Ignasiak Jakub '04       UKS Załęczak Załęcze ZAL          435093  20.00        4
 
Lista startowa wg kategorii: M14         2.8km    0m 6k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mucha Mateusz '03        UKS Załęczak Załęcze ZAL          435084   2.00       13
  2 Woźniak Maciej '02       UKS Lotna Zdzieszowi O27 03479   2037508   7.00       45
  3 Nowak Patryk '01         UKS Załęczak Załęcze ZAL          435094  12.00        2
  4 Sikorski Marcin '03      UKS Azymek Zdzieszow O47 03475   1394740  17.00       47
  5 Włodarczyk Kacper '02    UKS Załęczak Załęcze ZAL          435098  22.00        7
  6 Ignasiak Marek '00       UKS Załęczak Załęcze ZAL          339307  27.00       22
  7 Plewa Franciszek '03     UKS Załęczak Załęcze ZAL          435096  32.00       17
  8 Cembik Dawid '02         UKS Załęczak Załęcze ZAL          435095  37.00        8
  9 Sobera Rafał '03         UKS Załęczak Załęcze ZAL          435089  42.00        9
 10 Kosowski Marek '03       UKS Załęczak Załęcze ZAL          435088  47.00       12
 11 Kuliński Wiktor '00      Indywidualnie        IND          339305  52.00       57
 12 Wojtak Jakub '02         UKS Załęczak Załęcze ZAL          339291  57.00       26
 13 Jasiurski Maciej '01     Indywidualnie        IND          339343  62.00       52
 14 Myśko Adam '03           UKS Załęczak Załęcze ZAL          435097  67.00       11
 
Lista startowa wg kategorii: M17        11.9km    0m 11k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ujma Michał '99          Indywidualnie        IND          339357  16.00       53
  2 Kacała Norbert '00       UKS Załęczak Załęcze ZAL          435081  21.00       15
  3 Mencfel Michał '98       UKS Załęczak Załęcze ZAL          339355  26.00       71
  4 Szczuka Patryk '00       UKS Załęczak Załęcze ZAL          435090  31.00       16
  5 Lisoń Sebastian '97      Indywidualnie        IND          339275  36.00       75
  6 Gniła Damian '00         UKS Załęczak Załęcze ZAL          339313  41.00       21
  7 Szyndzielorz Łukasz '97  Indywidualnie        IND          339288  46.00       76
  8 Walaszczyński Przemysław UKS Załęczak Załęcze ZAL          339322  51.00       25
  9 Chanuszek Michał '97     Indywidualnie        IND          339292  56.00       88
 
Lista startowa wg kategorii: M21        19.2km    0m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 Szeląg Marcin '84        Rowerowy Wieluń      RWI          339319   3.00       28
  2 Dyrlaga Grzegorz '83     Indywidualnie        IND          339321   8.00       87
  3 Grabczak Michał '87      Rowerowy Wieluń      RWI          339348  13.00       34
  4 Babula Przemysław '94    Indywidualnie        IND          339329  18.00       80
  5 Pietrzak Błażej '79      Rowerowy Wieluń      RWI          339304  23.00       32
  6 Magott Kamil '95         Indywidualnie        IND          339293  28.00       73
  7 Przybyłek Tomasz '94     Mitutoyo AZS Wratisl MIT          339302  33.00       83
  8 Skorupa Piotr            MUKS Gliwice         S22          339346  38.00       89
  9 Adamczyk Marcin '79      Rowerowy Wieluń      RWI          339271  43.00       27
 
Lista startowa wg kategorii: M40        15.9km    0m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 Spychała Tomasz '74      Rowerowy Wieluń      RWI          339325   1.00       29
  2 Cembik Rafał '70         Indywidualnie        IND          339335   9.00       62
  3 Śliwa Piotr '74          Rowerowy Wieluń      RWI          339273  17.00       33
  4 Nowotarski Mikołaj '76   Chotomów Orient Team COT          339332  25.00       36
  5 Górski Bartosz '79       Indywidualnie        IND          339301  33.00       55
  6 Kaczmarzyk Piotr '72     Rowerowy Wieluń      RWI          339284  41.00       30
  7 Portka Mariusz '69       Indywidualnie        IND          339283  49.00       60
  8 Pazdej Mariusz '74       Indywidualnie        IND          339277  57.00       77
 
Lista startowa wg kategorii: M50        14.6km    0m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mencfel Leszek '64       Indywidualnie        IND          339314  12.00       70
  2 Jachowicz Jacek '63      Indywidualnie        IND          339333  22.00       69
  3 Niessner Piotr '63       WKS Wawel Kraków     K30 02725   2057145  32.00       39
  4 Grabowicz Andrzej '57    WKS Wawel Kraków     K30 00804    339298  42.00       40
  5 Stanisław Skorupa '64    MUKS Gliwice         S22            1696  52.00       50
 
Lista startowa wg kategorii: M60        12.5km    0m 13k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chwaliński Andrzej '58   Indywidualnie        IND          339315   4.00       58
  2 Blimke Roman '46         Indywidualnie        IND 00189   2036941  14.00       72
  3 Włodarczyk Michał '49    KS Artemis Wrocław   D92 01146   2053628  24.00       37
  4 Kruczek Stanisław '48    WKS Wawel Kraków     K30 00830    339300  34.00       41
 
Lista startowa wg kategorii: OPEN        5.6km    0m 8k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kaczmarek Adrian '96     UKS Załęczak Załęcze ZAL          435091   0.00       10
  2 Łaski Maciej 'xx         Indywidualnie        IND          339340   5.00       85
  3 Makowska Justyna 'xx     Indywidualnie        IND          339349  10.00       86
  4 Olczyk Jacek '79         Indywidualnie        IND          339281  15.00       59
  5 Boroń Małgorzata '53     Indywidualnie        IND          339338  20.00       65
  6 Michalska Joanna '04     Indywidualnie        IND          339331  25.00       66
  7 Leszczyński Zbigniew '85 Indywidualnie        IND          339323  30.00       56
  8 Michalski Mieczysła '61  Indywidualnie        IND          339347  35.00       64
  9 Jędrysiak Grażyna '55    Indywidualnie        IND          339337  40.00       63
 10 Michalska Aleksandra '97 Indywidualnie        IND                  45.00       92
 
Lista startowa wg kategorii: RODZ        2.8km    0m 6k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 Piotr Leśniak '84        Indywidualnie        IND          339286   4.00       61
  2 Kulig Ryszard            Rowerowy Wieluń      RWI          339317   9.00       35
  3 Dudziński Rafał '77      Indywidualnie        IND          339312  14.00       79
  4 Włóka Karol '78          Indywidualnie        IND          339354  19.00       78
  5 Kubacka Beata '79        Indywidualnie        IND          339318  24.00       67
  6 Starczewski Kamil '06    Indywidualnie        IND          339299  29.00       90
  7 Kosowski Piotr '74       Indywidualnie        IND          339287  34.00       82
  8 Starczewska Hanna '07    Indywidualnie        IND          339290  39.00       91
  9 Drab Daria '00           UKS Załęczak Załęcze ZAL          435086  44.00       14
 10 Dybich Małgorzata '58    Indywidualnie        IND          339339  49.00       68