Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Lista startowa wg kategorii                                      2016-05-13 23:59:46
                            XXIII Mistrzostwa ZPK w BnO
===GLUSS==============================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Lista startowa wg kategorii: K10N        2.4km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Ignasiak Maja ' 06       UKS Załeczak Załęcze ZAL         435090   0.00         
  2 Kiedos Emilia ' 08       UKS Załeczak Załęcze ZAL         339285   3.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K12         2.7km    0m 7k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Łącka Julia ' 07         UKS OSiR Góra Kalwar W81 0357    338298  20.00         
  2 Żarnowska Maria ' 05     SP Dzietrzniki       SPD         339331  22.00         
  3 Cembik Daria ' 04        UKS Załeczak Załęcze ZAL         435089  24.00         
  4 Zdziebko Magdalena ' 05  UKS Załeczak Załęcze ZAL         435098  26.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K14         3.0km    0m 9k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sztuka Paulina ' 03      UKS Załeczak Załęcze ZAL         339343   0.00         
  2 Budziak Martyna ' 03     SP Dzietrzniki       SPD         339311   2.00         
  3 Kabała Amelia ' 03       UKS Załeczak Załęcze ZAL         339306   4.00         
  4 Pęcherz Agnieszka ' 03   SP Dzietrzniki       SPD         339291   6.00         
  5 Ścigała Karolina ' 02    UKS Załeczak Załęcze ZAL         339321   8.00         
  6 Ignasiak Klaudia ' 01    UKS Załeczak Załęcze ZAL         435094  10.00         
  7 Pawłowska Faustyna ' 03  UKS Załeczak Załęcze ZAL         339300  12.00         
  8 Paluszczak Zuzanna ' 01  UKS Załeczak Załęcze ZAL         435093  14.00         
  9 Mach Żaneta ' 01         UKS Załeczak Załęcze ZAL         435083  16.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K16         4.0km    0m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zajączkowska Agata ' 00  SP Dzietrzniki       SPD         339275   1.00         
  2 Konieczna Patrycja ' 00  SP Dzietrzniki       SPD         339301   3.00         
  3 Budziak Aleksandra ' 00  SP Dzietrzniki       SPD         339337   5.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K21         5.1km    0m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sztranek Iwona ' 74      UKS Azymut Pabianice E17        1403086   1.00         
  2 Witkowska Natalia ' 99   Indywidualnie        IND                  3.00         
  3 Bieniecka Małgorzata ' 87UKS Azymut Pabianice E17 0033    505002   5.00         
  4 Machowska-Łącka MagdalenaUKS OSiR Góra Kalwar W81         301332   7.00         
  5 Siess Małgorzata ' 95    UKS Azymut Pabianice E17 0149    887236   9.00         
  6 Stasiak Barbara ' 85     Indywidualnie        IND                 11.00         
 
Lista startowa wg kategorii: KM10R       2.4km    0m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Polak Karina ' 05        UKS Załeczak Załęcze ZAL         339280   1.00         
  2 Sokalska Oliwia ' 09     UKS Załeczak Załęcze ZAL         339273   4.00         
  3 Grudzka Antoni ' 14      UKS Załeczak Załęcze ZAL         339283   7.00         
  4 Drab Jessica ' 06        UKS Załeczak Załęcze ZAL         435096  10.00         
  5 Wiktoria Pietras ' 07    UKS Załeczak Załęcze ZAL         339295  13.00         
  6 Ignasiak Adam ' 09       UKS Załeczak Załęcze ZAL         338258  16.00         
  7 Kosowski Maciej ' 06     UKS Załeczak Załęcze ZAL         435087  19.00         
  8 Radziwiołek Nikola ' 08  UKS Załeczak Załęcze ZAL         339274  22.00         
  9 Jarząb Julia ' 08        UKS Załeczak Załęcze ZAL         339326  25.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M10N        2.4km    0m 6k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jeziorski Konrad ' 06    UKS Załeczak Załęcze ZAL         435082   2.00         
  2 Mordal Mikołaj ' 07      UKS Załeczak Załęcze ZAL         339314   5.00         
  3 Ignasiak Jakub ' 06      UKS Załeczak Załęcze ZAL         435088   8.00         
  4 Mordal Fabian ' 06       UKS Załeczak Załęcze ZAL         435097  11.00         
  5 Sztranek Maciej ' 06     UKS Azymut Pabianice E17 0356   2043890  14.00         
  6 Dubas Patryk ' 06        UKS Załeczak Załęcze ZAL         435081  17.00         
  7 Michalak Jakub ' 06      UKS Załeczak Załęcze ZAL         435084  20.00         
  8 Ignasiak Piotr ' 06      UKS Załeczak Załęcze ZAL         435086  23.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M12         3.0km    0m 8k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tokarski Oskar ' 04      UKS Załeczak Załęcze ZAL         339303  33.00         
  2 Zwetler Piotr ' 05       SP Dzietrzniki       SPD         339310  35.00         
  3 Stec Grzegorz ' 04       UKS Załeczak Załęcze ZAL         435091  37.00         
  4 Łącki Jakub ' 06         UKS OSiR Góra Kalwar W81 0329    338295  39.00         
  5 Ignasiak Jakub ' 04      UKS Załeczak Załęcze ZAL         435095  41.00         
  6 Tokarek Kacper ' 05      SP Dzietrzniki       SPD         339323  43.00         
  7 Blajer Piotr ' 04        SP Dzietrzniki       SPD         339322  45.00         
  8 Gajda Szymon ' 05        SP Dzietrzniki       SPD         339315  47.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M14         3.5km    0m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Smugowski Bartek ' 02    SP Dzietrzniki       SPD         339277   0.00         
  2 Sobera Rafał ' 03        UKS Załeczak Załęcze ZAL         339302   2.00         
  3 Przybylski Bartek ' 02   SP Dzietrzniki       SPD         339339   4.00         
  4 Gabas Dawid ' 02         SP Dzietrzniki       SPD         339305   6.00         
  5 Cembik Dawid ' 02        UKS Załeczak Załęcze ZAL         339324   8.00         
  6 Kielan Oskar ' 03        SP Dzietrzniki       SPD         339353  10.00         
  7 Walaszczyński Przemysław UKS Załeczak Załęcze ZAL         435100  12.00         
  8 Włodarczyk Kacper ' 02   UKS Załeczak Załęcze ZAL         339345  14.00         
  9 Białek Roman ' 02        UKS Załeczak Załęcze ZAL         339355  16.00         
 10 Pochrzęst Kacper ' 02    SP Pątnów            SPP         339282  18.00         
 11 Mucha Mateusz ' 03       UKS Załeczak Załęcze ZAL         339354  20.00         
 12 Słomczyński Ignacy ' 03  UKS Orientuś Łódź    E75         339325  22.00         
 13 Kosowski Marek ' 03      UKS Załeczak Załęcze ZAL         339349  24.00         
 14 Mucha Dominik ' 02       SP Dzietrzniki       SPD         339338  26.00         
 15 Wojtak Jakub ' 02        UKS Załeczak Załęcze ZAL         339290  28.00         
 16 Miarka Filip ' 03        SP Dzietrzniki       SPD         339330  30.00         
 17 Białek Szymon ' 03       UKS Załeczak Załęcze ZAL         339298  32.00         
 18 Surleta Piotr ' 03       SP Dzietrzniki       SPD         339328  34.00         
 19 Sztuka Kacper ' 03       UKS Załeczak Załęcze ZAL         339312  36.00         
 20 Stochmiałek Patryk ' 02  SP Dzietrzniki       SPD         339286  38.00         
 21 Drab Szymon ' 03         UKS Załeczak Załęcze ZAL         339350  40.00         
 22 Jeziorski Adrian ' 02    UKS Załeczak Załęcze ZAL         339287  42.00         
 23 Jasiurski Maciej ' 01    Indywidualnie        IND                 44.00         
 24 Myśko Adam ' 03          UKS Załeczak Załęcze ZAL         339288  46.00         
 25 Mielcarek Hubert ' 02    SP Dzietrzniki       SPD         339332  48.00         
 26 Plewa Franciszek ' 03    UKS Załeczak Załęcze ZAL         339327  50.00         
 27 Dąbrowski Kacper ' 03    SP Dzietrzniki       SPD         339335  52.00         
 28 Kolman Kamil ' 02        SP Pątnów            SPP         339356  54.00         
 29 Surleta Bartek ' 02      SP Dzietrzniki       SPD         339313  56.00         
 30 Nowak Patryk ' 01        UKS Załeczak Załęcze ZAL         435085  58.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M16         4.4km    0m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ujma Michał ' 96         Indywidualnie        IND                 21.00         
  2 Surleta Adam ' 01        SP Dzietrzniki       SPD         339299  23.00         
  3 Gniła Damian ' 00        UKS Załeczak Załęcze ZAL         339318  25.00         
  4 Przybylski Kacpe ' 00    SP Dzietrzniki       SPD         339284  27.00         
  5 Kielan Bartek ' 00       SP Dzietrzniki       SPD         339292  29.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M21         5.4km    0m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Piwowar Marcin ' 84      Indywidualnie        IND                 13.00         
  2 Łącki Łukasz ' 82        UKS OSiR Góra Kalwar W81 0167   7205049  15.00         
  3 Cybiński Dawid ' 96      UKS Załeczak Załęcze ZAL         435099  17.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M35         5.3km    0m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Portka Mariusz ' 69      Indywidualnie        IND                 23.00         
  2 Kłos Józef ' 06          UKS Azymut Pabianice E17 0068    346001  25.00         
  3 Witkowski Zbigniew ' 69  Indywidualnie        IND                 27.00         
  4 Sztranek Paweł ' 70      UKS Azymut Pabianice E17         887252  29.00         
  5 Słomczyński Robert ' 72  UKS Orientuś Łódź    E75         339357  31.00