Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Końcowe wyniki zawodów                                          2016-05-14 22:14:30
                            XXIII Mistrzostwa ZPK w BnO
===GLUSS=============================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K10N        2.4km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Ignasiak Maja ' 06       UKS Załeczak Załęcze ZAL        0b.PK 28.24         
  2.Kiedos Emilia ' 08       UKS Załeczak Załęcze ZAL        0b.PK 34.43         
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         2.7km    0m 7k  
---------------------------------------------------------------------------------
  1.Cembik Daria ' 04        UKS Załeczak Załęcze ZAL            27.20  +      0.00
  2.Zdziebko Magdalena ' 05  UKS Załeczak Załęcze ZAL            39.56  +     12.36
  3.Żarnowska Maria ' 05     SP Dzietrzniki       SPD            40.39  +     13.19
  4.Łącka Julia ' 07         UKS OSiR Góra Kalwar W81 0357       42.11  +     14.51
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         3.0km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Ignasiak Klaudia ' 01    UKS Załeczak Załęcze ZAL            27.49  +      0.00
  2.Ścigała Karolina ' 02    UKS Załeczak Załęcze ZAL            30.44  +      2.55
  3.Kabała Amelia ' 03       UKS Załeczak Załęcze ZAL            34.42  +      6.53
  4.Mach Żaneta ' 01         UKS Załeczak Załęcze ZAL            53.05  +     25.16
  5.Paluszczak Zuzanna ' 01  UKS Załeczak Załęcze ZAL            54.29  +     26.40
  6.Budziak Martyna ' 03     SP Dzietrzniki       SPD            66.32  +     38.43
 
Końcowe wyniki zawodów: K16         4.0km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
    Zajączkowska Agata ' 00  SP Dzietrzniki       SPD        NKl               
    Konieczna Patrycja ' 00  SP Dzietrzniki       SPD        NKl               
    Budziak Aleksandra ' 00  SP Dzietrzniki       SPD        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K21         5.1km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Witkowska Natalia ' 99   Indywidualnie        IND            59.40  +      0.00
  2.Machowska-Łącka MagdalenaUKS OSiR Góra Kalwar W81            60.38  +      0.58
  3.Sztranek Iwona ' 74      UKS Azymut Pabianice E17            61.04  +      1.24
 
Końcowe wyniki zawodów: KM10R       2.4km    0m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Ścigała Zuzanna ' 08     UKS Załeczak Załęcze ZAL        0b.PK 21.12         
  2.Polak Karina ' 05        UKS Załeczak Załęcze ZAL        0b.PK 21.31         
  3.Jarząb Julia ' 08        UKS Załeczak Załęcze ZAL        0b.PK 22.45         
  4.Drab Jessica ' 06        UKS Załeczak Załęcze ZAL        0b.PK 26.26         
  5.Kosowski Maciej ' 06     UKS Załeczak Załęcze ZAL        0b.PK 28.30         
  6.Sokalska Oliwia ' 09     UKS Załeczak Załęcze ZAL        0b.PK 33.24         
  7.Radziwiołek Nikola ' 08  UKS Załeczak Załęcze ZAL        0b.PK 37.23         
  8.Wiktoria Pietras ' 07    UKS Załeczak Załęcze ZAL        1b.PK 26.20         
 
Końcowe wyniki zawodów: M10N        2.4km    0m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Sztranek Maciej ' 06     UKS Azymut Pabianice E17 0356   0b.PK 18.59         
  2.Mordal Fabian ' 06       UKS Załeczak Załęcze ZAL        0b.PK 20.25         
  3.Ignasiak Piotr ' 06      UKS Załeczak Załęcze ZAL        0b.PK 24.03         
  4.Michalak Jakub ' 06      UKS Załeczak Załęcze ZAL        0b.PK 27.31         
  5.Ignasiak Jakub ' 06      UKS Załeczak Załęcze ZAL        0b.PK 30.21         
  6.Jeziorski Konrad ' 06    UKS Załeczak Załęcze ZAL        0b.PK 30.38         
  7.Sobera Miłosz ' 07       UKS Załeczak Załęcze ZAL        0b.PK 82.16         
  8.Dubas Patryk ' 06        UKS Załeczak Załęcze ZAL        1b.PK 21.36         
  9.Mordal Mikołaj ' 07      UKS Załeczak Załęcze ZAL        1b.PK 35.56         
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         3.0km    0m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Łącki Jakub ' 06         UKS OSiR Góra Kalwar W81 0329       26.36  +      0.00
  2.Ignasiak Jakub ' 04      UKS Załeczak Załęcze ZAL            42.00  +     15.24
  3.Stec Grzegorz ' 04       UKS Załeczak Załęcze ZAL            50.02  +     23.26
    Gajda Szymon ' 05        SP Dzietrzniki       SPD        NKl               
    Zwetler Piotr ' 05       SP Dzietrzniki       SPD        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         3.5km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Nowak Patryk ' 01        UKS Załeczak Załęcze ZAL            28.09  +      0.00
  2.Jeziorski Adrian ' 02    UKS Załeczak Załęcze ZAL            38.43  +     10.34
  3.Cembik Dawid ' 02        UKS Załeczak Załęcze ZAL            47.54  +     19.45
  4.Plewa Franciszek ' 03    UKS Załeczak Załęcze ZAL            49.53  +     21.44
  5.Sobera Rafał ' 03        UKS Załeczak Załęcze ZAL            51.57  +     23.48
  6.Włodarczyk Kacper ' 02   UKS Załeczak Załęcze ZAL            53.26  +     25.17
  7.Walaszczyński Przemysław UKS Załeczak Załęcze ZAL            53.58  +     25.49
  8.Przybylski Bartek ' 02   SP Dzietrzniki       SPD            59.08  +     30.59
  9.Drab Szymon ' 03         UKS Załeczak Załęcze ZAL            60.25  +     32.16
 10.Wojtak Jakub ' 02        UKS Załeczak Załęcze ZAL            71.05  +     42.56
 11.Kosowski Marek ' 03      UKS Załeczak Załęcze ZAL            76.47  +     48.38
 12.Białek Szymon ' 03       UKS Załeczak Załęcze ZAL            78.35  +     50.26
    Myśko Adam ' 03          UKS Załeczak Załęcze ZAL        NKl               
    Surleta Piotr ' 03       SP Dzietrzniki       SPD        NKl               
    Mucha Mateusz ' 03       UKS Załeczak Załęcze ZAL        NKl               
    Mielcarek Hubert ' 02    SP Dzietrzniki       SPD        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         4.4km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Gniła Damian ' 00        UKS Załeczak Załęcze ZAL            36.15  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: M21         5.4km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Łącki Łukasz ' 82        UKS OSiR Góra Kalwar W81 0167       33.37  +      0.00
  2.Cybiński Dawid ' 96      UKS Załeczak Załęcze ZAL            48.27  +     14.50
 
Końcowe wyniki zawodów: M35         5.3km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Sztranek Paweł ' 70      UKS Azymut Pabianice E17            38.10  +      0.00
  2.Kłos Józef ' 06          UKS Azymut Pabianice E17 0068       46.38  +      8.28
  3.Witkowski Zbigniew ' 69  Indywidualnie        IND            49.00  +     10.50
  4.Portka Mariusz ' 69      Indywidualnie        IND            76.33  +     38.23
    Słomczyński Robert ' 72  UKS Orientuś Łódź    E75        NKl