Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Końcowe wyniki zawodów                                                 2012-10-14 14:41:24
                             XXXII MP w Długodystansowym BnO
===PRO SPORT Piotr Paszynski================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K10N        2.9km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Fronia Wiktoria          MUKS Junior Ochędzyn E70                 34.57  +      0.00
  2.Struzik Sandra           MUKS Junior Ochędzyn E70                 36.23  +      1.26
  3.Łącka Julia              WKS OSiR Góra Kalwar W81                 84.02  +     49.05
    Szczuka Paulina          UKS Załęczak Załęcze ZAŁ             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         2.7km    0m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Biederman Adrianna       WKS Wawel Kraków     K30   K30094        18.32  +      0.00
  2.Misiek Zuzanna           UKS GOK Galewice     E73                 24.32  +      6.00
  3.Grenich Dominika         MUKS Junior Ochędzyn E70                 26.06  +      7.34
  4.Drab Daria               UKS Załęczak Załęcze ZAŁ                 26.18  +      7.46
  5.Kowal Oliwia             UKS Załęczak Załęcze ZAŁ                 26.54  +      8.22
  6.Ignasiak Klaudia         UKS Załęczak Załęcze ZAŁ                 28.19  +      9.47
  7.Zdziebko Zuzia           UKS Załęczak Załęcze ZAŁ                 28.22  +      9.50
  8.Mordal Monika            UKS Załęczak Załęcze ZAŁ                 30.41  +     12.09
    Leśnicka Agnieszka       UKS Azymut Dębów     R22   R22002    DNF               
    Gorzela Edyta            UKS Azymut Pabianice E71   E71092    DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         3.1km    0m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lech Zuzanna             UKS Orientuś Łódź    E75                 22.34  +      0.00
  2.Filipowska Aleksandra    UKS Orientuś Łódź    E75                 23.49  +      1.15
  3.Chwiałkowska Matylda     UKS Orientuś Łódź    E75                 31.04  +      8.30
  4.Syguła Natalia           UKS GOK Galewice     E73                 32.05  +      9.31
    Cych Agnieszka           WKS Śląsk Wrocław    D95             DNF               
    Królik Kinga             UKS Azymut Pabianice E71   E71093    DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K16         4.2km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Urbanowicz Kinga         WKS OSiR Góra Kalwar W81   W81042        32.15  +      0.00
  2.Banaś Agnieszka          UKS Orientuś Łódź    E75                 32.41  +      0.26
  3.Magierska Zuzanna        UKS Orientuś Łódź    E75                 34.14  +      1.59
  4.Jaśkiewicz Magdalena     UKS Azymut Pabianice E71   E71011        35.02  +      2.47
  5.Bek Aleksandra           LKS Ostrowianka      W05   W05005        35.27  +      3.12
  6.Kaźmierczak Marzena      UKS Orientuś Łódź    E75                 38.27  +      6.12
  7.Mierzwiak Paulina        UKS Załęczak Załęcze ZAŁ                 89.10  +     56.55
  8.Panek Natalia            UKS Załęczak Załęcze ZAŁ                 94.41  +     62.26
    Olszańska Maja           WKS Śląsk Wrocław    D95             DNF               
    Dzik Justyna             MUKS Gliwice         S22             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K18        11.7km    0m 25k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Haniszewska Angelika     UKS Tukan Iwiny      D23   D23010        74.06  +      0.00
  2.Stankiewicz Agata        UKS Orientuś Łódź    E75   E75019        80.58  +      6.52
  3.Baluta Edyta             UKS Patria Młynne    K31   K31004        81.20  +      7.14
  4.Hornik Aleksandra        WKS Grunwald Poznań  P69   P69021        83.21  +      9.15
  5.Macul Martyna            UKS Traper Złocienie Z06   Z06027        88.56  +     14.50
  6.Brajer Dominika          UKS Arkady Raszków   P35   P35042        92.33  +     18.27
  7.Zamojska Angelika        UKS Siódemka Rumia   G14   G14008        93.05  +     18.59
  8.Galla Katarzyna          HKS Azymut Mochy     P58   P58024        93.07  +     19.01
  9.Wańczyk Zuzanna          PUKS Młode Orły Nowy W03   W03027        94.44  +     20.38
 10.Filipczak Jagoda         PUKS Młode Orły Nowy W03   W03022        95.37  +     21.31
 11.Waszczuk Aleksandra      UKS Traper Złocienie Z06   Z06023        97.58  +     23.52
 12.Matyba Anna              UKS Arkady Raszków   P35   P35066       103.11  +     29.05
 13.Kaźmierczak Aneta        UKS Orientuś Łódź    E75   E75082       105.11  +     31.05
 14.Białkowska Aneta         UKS Orientuś Łódź    E75   E75081       107.36  +     33.30
 15.Selwon Justyna           PUKS Młode Orły Nowy W03   W03023       111.44  +     37.38
 16.Kasza Izabela            UKS Reflex Rybnik    S51   S51047       111.45  +     37.39
 17.Wiśniewska Edyta         UKS Siódemka Rumia   G14   G14058       116.01  +     41.55
 18.Kuźba Justyna            UKS Siódemka Rumia   G14   G14044       119.14  +     45.08
 19.Świech Wiktoria          UKS Orientuś Łódź    E75   E75108       125.34  +     51.28
    Morawska Maja            UKS Azymut 45 Gdynia G17             DNF               
 PK Drab Magdalena           MUKS Junior Ochędzyn E70   E70009   PKNKl              
 
Końcowe wyniki zawodów: K20        14.7km    0m 30k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ewiak Natalia            UKS Orientuś Łódź    E75   E75087       107.24  +      0.00
  2.Morawska Anna            UKS Azymut 45 Gdynia G17   G17007       109.30  +      2.06
  3.Ścieszko Natalia         UKS Orientuś Łódź    E75   E75051       111.13  +      3.49
  4.Szeliga Małgorzata       UKS Tukan Iwiny      D23   D23005       111.52  +      4.28
  5.Bartczak Natalia         UKS Orientuś Łódź    E75   E75020       119.32  +     12.08
  6.Kołodziej Paulina        WKS Śląsk Wrocław    D95   D95064       120.51  +     13.27
  7.Zamojska Ewelina         UKS Siódemka Rumia   G14   G14006       125.21  +     17.57
  8.Baluta Anna              UKS Patria Młynne    K31   K31005       125.28  +     18.04
  9.Fitrzyk Katarzyna        UKS Patria Młynne    K31   K31020       137.59  +     30.35
 10.Kozieł Marta             UKS Siódemka Rumia   G14   G14003       142.19  +     34.55
 11.Skrzypkowska Iwona       PUKS Młode Orły Nowy W03   W03025       174.07  +     66.43
    Hanuszkiewicz Karolina   UKS Orientuś Łódź    E75   E75060    NKl               
    Kubicka Zuzanna          PUKS Młode Orły Nowy W03   W03021    NKl               
    Kluczka Aleksandra       WKS OSiR Góra Kalwar W81   W81014    DNF               
 PK Giełzak Sabina           Indywidualnie        IND            PKDNF              
 
Końcowe wyniki zawodów: K21        17.5km    0m 37k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wiśniewska Hanna         WKS Śląsk Wrocław    D95   D95014       114.07  +      0.00
  2.Wieleba Marlena          UKS Siódemka Rumia   G14   G14063       117.56  +      3.49
  3.Pabich Maria             UKS Azymut Pabianice E71   E71006       129.25  +     15.18
  4.Lajn Daria               UKS Azymut Pabianice E71   E71002       132.16  +     18.09
  5.Machowska Weronika       WKS OSiR Góra Kalwar W81   W81004       137.23  +     23.16
  6.Kobusińska Adrianna      WKS Grunwald Poznań  P69   P69066       140.17  +     26.10
  7.Lubak Kamila             WKS Śląsk Wrocław    D95   D95060       140.19  +     26.12
  8.Mikowska Kinga           UMKS Orkan Ostróda   N61   N61021       142.51  +     28.44
  9.Etterle-Biederman LiliannaWKS Wawel Kraków     K30   K30029       144.31  +     30.24
 10.Gwóźdź Ewa               UKS Orientuś Łódź    E75   E75026       144.57  +     30.50
 11.Piekielna Angelika       MUKS Junior Ochędzyn E70   E70004       194.42  +     80.35
    Ewiak Amelia             UKS Orientuś Łódź    E75   E75001    NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K35/40      9.5km    0m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dura Magdalena           MKS Pogoń Siedlce    W86                 70.59  +      0.00
  2.Marcinkiewicz-Kajzer MonikaPUKS Młode Orły Nowy W03   W03015        81.11  +     10.12
  3.Biolik Agnieszka         UNTS Warszawa        W87   W87081        88.17  +     17.18
  4.Wańczyk Magdalena        LKS Ostrowianka      W05   W05002        98.27  +     27.28
    Włodarczyk Anna Maria    MKS Paulinum Jelenia D93   D93060    DNF               
    Hornik Alicja            WKS Grunwald Poznań  P69   P69025    DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K50/55      7.9km    0m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wysocka Jolanta          UKS Kometa Gliwice   S28   S28070        81.19  +      0.00
  2.Krochmal Małgorzata      KU AZS WAT Warszawa  W89   W89017        91.04  +      9.45
  3.Mazurkiewicz Jolanta     UKS Orientuś Łódź    E75   E75094        99.44  +     18.25
  4.Olbrycht Anna            Indywidualnie Mazows W00   W00002       141.22  +     60.03
    Wróblewska Bogna         KS OK!Sport          W02   W02025    NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K80         4.4km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zielczyńska Helena       Indywidualnie Mazows W00   W00401       121.10  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: Kopen       4.6km    0m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pachnik Wojciech         UKS Tukan Iwiny      D23                 26.29  +      0.00
  2.Pachnik Dariusz          UKS Tukan Iwiny      D23                 30.06  +      3.37
  3.Majchrzak Marta          UKS Azymut Pabianice E71   E71028        35.08  +      8.39
  4.Kruczek Anna             WKS Śląsk Wrocław    D95   D95028        35.51  +      9.22
  5.Drewniowska Lucyna       WKS Śląsk Wrocław    D95                 38.43  +     12.14
  6.Mazur Katarzyna          UKS Azymut Pabianice E71   E71089        38.45  +     12.16
  7.Siess Małgorzata         UKS Azymut Pabianice E71   E71019        42.31  +     16.02
  8.Wysocka Malwina          UKS Kometa Gliwice   S28   S28008        43.19  +     16.50
  9.Biniecka Małgorzata      UKS Azymut Pabianice E71   E71063        45.50  +     19.21
 10.Gryzio Sylwia            UKS Azymut Pabianice E71   E71026        51.27  +     24.58
 11.Wrzosek Małgorzata       WKS Grunwald Poznań  P69                 51.57  +     25.28
    Cych Ewa                 WKS Śląsk Wrocław    D95             DNF               
    Kowal Izabela            UKS Azymut Dębów     R22             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M10N        2.9km    0m 7k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Smolarz Marcin           UKS Załęczak Załęcze ZAŁ                 22.28  +      0.00
  2.Jeziorski Adrian         UKS Załęczak Załęcze ZAŁ                 27.26  +      4.58
  3.Białek Romek             UKS Załęczak Załęcze ZAŁ                 27.54  +      5.26
  4.Andrzejczak Maciej       UKS Azymut Pabianice E71   E71018        37.16  +     14.48
  5.Rzeńca Tomasz            UKS Orientuś Łódź    E75                 39.27  +     16.59
  6.Białek Szymon            UKS Załęczak Załęcze ZAŁ                 50.25  +     27.57
  7.Kociołek Jan             UKS Azymut Pabianice E71                 53.55  +     31.27
  8.Łącki Jakub              WKS OSiR Góra Kalwar W81                 65.06  +     42.38
    Cych Mikołaj             WKS Śląsk Wrocław    D95             DNF               
    Cych Maksymilian         WKS Śląsk Wrocław    D95             DNF               
    Cembik Dawid             UKS Załęczak Załęcze ZAŁ             DNF               
    Bystrzykowski Olaf       UKS Załęczak Załęcze ZAŁ             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         2.9km    0m 7k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rzeńca Piotr             UKS Orientuś Łódź    E75                 19.01  +      0.00
  2.Zając Dawid              UKS Azymut Pabianice E71   E71084        21.29  +      2.28
  3.Płóciennik Konrad        UKS Azymut Pabianice E71   E71021        22.31  +      3.30
  4.Mania Patryk             MUKS Junior Ochędzyn E70                 24.40  +      5.39
  4.Grądzki Maciej           UKS Azymut Pabianice E71   E71025        24.40  +      5.39
  6.Musiała Hubert           UKS Grom Sokolniki   GRO                 25.49  +      6.48
  7.Kalisiak Dawid           UKS Azymut Pabianice E71   E71001        26.54  +      7.53
  8.Gniła Damian             UKS Załęczak Załęcze ZAŁ                 27.47  +      8.46
  9.Jeliński Kacper          UKS Azymut Pabianice E71   E71007        33.15  +     14.14
 10.Białek Piotr             UKS Załęczak Załęcze ZAŁ                 38.45  +     19.44
 11.Nowak Patryk             UKS Załęczak Załęcze ZAŁ                 41.09  +     22.08
    Horwat Radosław          UKS Azymut Pabianice E71   E71022    DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         3.8km    0m 9k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Biederman Marcin         WKS Wawel Kraków     K30   K30093        20.02  +      0.00
  2.Musiała Bartek           UKS Grom Sokolniki   GRO                 23.56  +      3.54
  3.Kisielewicz Jakub        UKS Azymut Pabianice E71   E71099        24.09  +      4.07
  4.Garstka Jakub            UKS Arkady Raszków   P35   P35037        24.19  +      4.17
  5.Siess Grzegorz           UKS Azymut Pabianice E71   E71090        27.32  +      7.30
  6.Świech Mateusz           UKS Orientuś Łódź    E75                 27.57  +      7.55
  7.Niezgódka Piotr          UKS Arkady Raszków   P35   P35063        29.54  +      9.52
  8.Jaksa Mateusz            UKS Azymut Pabianice E71   E71085        48.27  +     28.25
  9.Małecki Adrian           MUKS Junior Ochędzyn E70                 61.28  +     41.26
    Białek Tomek             UKS Załęczak Załęcze ZAŁ             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         4.7km    0m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rosochacki Marek         WKS OSiR Góra Kalwar W81   W81047        30.26  +      0.00
  2.Pałka Szymon             UKS Orientuś Łódź    E75                 31.14  +      0.48
  3.Kacała Mateusz           UKS GOK Galewice     E73                 31.24  +      0.58
  4.Żuraw Wiktor             UKS Grom Sokolniki   GRO                 34.27  +      4.01
  5.Łubis Piotr              UKS Azymut Pabianice E71                 58.40  +     28.14
  6.Smolarz Paulina          UKS Załęczak Załęcze ZAŁ                 67.12  +     36.46
  7.Napieraj Sebastian       UKS Załęczak Załęcze ZAŁ                 73.09  +     42.43
 
Końcowe wyniki zawodów: M18        15.4km    0m 30k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rzeńca Krzysztof         UKS Orientuś Łódź    E75   E75116        89.04  +      0.00
  2.Dudek Wojciech           PUKS Młode Orły Nowy W03   W03032        93.01  +      3.57
  3.Piotrowski Radosław      UKS Azymut 45 Gdynia G17   G17054        93.26  +      4.22
  4.Dzioba Mateusz           MKS Paulinum Jelenia D93   D93012        93.44  +      4.40
  5.Konarzewski Sebastian    WKS OSiR Góra Kalwar W81   W81025        94.38  +      5.34
  6.Garbacik Michał          WKS Wawel Kraków     K30   K30089        95.48  +      6.44
  7.Sawościanik Adam         UKS Traper Złocienie Z06   Z06091        96.03  +      6.59
  8.Jasiński Witold          UKS Orientuś Łódź    E75   E75084        96.56  +      7.52
  9.Jurczyk Tomasz           UKS Sparta Czyżowice S03   S03001        98.17  +      9.13
 10.Nowak Maciej             MKS Paulinum Jelenia D93   D93030        99.07  +     10.03
 11.Szeliga Bartosz          UKS Tukan Iwiny      D23   D23024       100.56  +     11.52
 12.Marszałek Patryk         UKS Azymut Dębów     R22   R22049       103.45  +     14.41
 13.Ostój Piotr              WKS Śląsk Wrocław    D95                107.11  +     18.07
 14.Kaczocha Przemysław      UKS Arkady Raszków   P35   P35051       107.22  +     18.18
 15.Kowalski Marcin          LKO Leszno           P40   P40035       109.09  +     20.05
 16.Kordala Michał           UKS Orientuś Łódź    E75   E75024       110.05  +     21.01
 17.Wojnowicz Mariusz        UKS Tukan Iwiny      D23   D23012       114.15  +     25.11
 18.Zamojski Paweł           UKS Siódemka Rumia   G14   G14007       115.31  +     26.27
 19.Jurdeczka Damian         LKO Leszno           P40   P40063       122.03  +     32.59
 20.Powichrowski Patryk      WKS OSiR Góra Kalwar W81   W81032       127.05  +     38.01
 21.Dubicki Mikołaj          LKO Leszno           P40   P40009       131.07  +     42.03
 22.Marciniak Patryk         UKS Azymut Pabianice E71   E71031       135.06  +     46.02
 23.Bolewicz Patryk          LKO Leszno           P40   P40011       140.29  +     51.25
 24.Jaroszek Radosław        MUKS Gliwice         S22                152.00  +     62.56
 25.Kmieć Krystian           MUKS Junior Ochędzyn E70   E70013       158.00  +     68.56
 
Końcowe wyniki zawodów: M20        19.9km    0m 36k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Olejnik Michał           UKS Azymut Pabianice E71   E71027       101.34  +      0.00
  2.Dutkowski Mikołaj        UKS Arkady Raszków   P35   P35015       115.28  +     13.54
  3.Chudzik Dominik          UKS Orientuś Łódź    E75   E75076       116.01  +     14.27
  4.Niewiedziała Robert      UKS Siódemka Rumia   G14   G14016       119.29  +     17.55
  5.Wojnowicz Marek          UKS Tukan Iwiny      D23   D23004       129.01  +     27.27
  6.Prasał Jakub             PUKS Młode Orły Nowy W03   W03005       138.55  +     37.21
  7.Szmulkowski Adam         PUKS Młode Orły Nowy W03   W03004       141.57  +     40.23
  8.Skorupa Piotr            MUKS Gliwice         S22                157.20  +     55.46
  9.Połomski Mateusz         UKS Orientuś Łódź    E75                262.17  +    160.43
    Owczarek Rafał           WKS OSiR Góra Kalwar W81   W81010    DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M21        22.6km    0m 45k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Richert Marcin           UKS Azymut 45 Gdynia G17   G17099       121.25  +      0.00
  2.Wensław Mateusz          UKS Azymut 45 Gdynia G17   G17094       124.56  +      3.31
  3.Podziński Rafał          UKS Orientuś Łódź    E75   E75077       127.05  +      5.40
  4.Hewelt Maciej            UKS Azymut 45 Gdynia G17   G17001       127.36  +      6.11
  5.Charuba Łukasz           UKS Orientuś Łódź    E75   E75063       130.11  +      8.46
  6.Kruk Piotr               UKS Azymut Dębów     R22   R22007       134.45  +     13.20
  7.Stefański Dawid          WKS Grunwald Poznań  P69   P69024       135.52  +     14.27
  8.Kowalczyk Jacek          UKS Azymut 45 Gdynia G17   G17056       138.30  +     17.05
  9.Moszkowicz Paweł         WKS Wawel Kraków     K30   K30050       142.17  +     20.52
 10.Olech Przemysław         UKS Siódemka Rumia   G14   G14055       143.57  +     22.32
 11.Galicz Karol             PUKS Młode Orły Nowy W03   W03031       146.09  +     24.44
 12.Piekielny Mariusz        MUKS Junior Ochędzyn E70   E70005       158.55  +     37.30
 13.Piłkowski Tadeusz        KS OK!Sport          W02   W02017       160.10  +     38.45
 PK Kujda Arkadiusz          Indywidualnie        IND            PKDNF              
 
Końcowe wyniki zawodów: M35        16.4km    0m 30k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nowak Jacek              UKS Azymut 45 Gdynia G17   G17083        95.00  +      0.00
  2.Plesiński Mariusz        KS Artemis Wrocław   D92   D92034       116.15  +     21.15
  3.Gmur Karol               UKS Arkady Raszków   P35   P35041       122.19  +     27.19
  4.Ciesiółka Sebastian      KS Artemis Wrocław   D92   D92005       129.10  +     34.10
  5.Mol Krzysztof            UKS Dowbor Międzyrze F53   F53008       132.54  +     37.54
  6.Biolik Grzegorz          UNTS Warszawa        W87   W87082       184.36  +     89.36
 
Końcowe wyniki zawodów: M40        14.9km    0m 28k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nowak Remigiusz          KS Hades Poznań      P02   P02001        90.16  +      0.00
  2.Sobczyński Kalikst       WKS Śląsk Wrocław    D95   D95049        91.41  +      1.25
  3.Dzik Mirosław            MUKS Gliwice         S22                103.24  +     13.08
  4.Bartczak Jarosław        UMKS Orkan Ostróda   N61   N61001       106.16  +     16.00
  5.Wrzesiński Krzysztof     WKS Śląsk Wrocław    D95   D95039       113.22  +     23.06
  6.Wrzosek Zbigniew         Indywidualnie Mazows W00   W00418       128.07  +     37.51
    Cych Piotr               WKS Śląsk Wrocław    D95   D95040    DNF               
    Krupiński Andrzej        UKS Saper Kazuń      W97   W97086    DNF               
    Rycerski Bogdan          KS Artemis Wrocław   D92   D92021    DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M45        12.8km    0m 24k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Łabuziński Sławomir      WKS Wawel Kraków     K30   K30056        87.29  +      0.00
  2.Chachurski Ryszard       KU AZS WAT Warszawa  W89   W89021        97.18  +      9.49
  3.Pędowski Wojciech        KS OK!Sport          W02   W02029       123.59  +     36.30
  4.Sochacki Witold          UKS Patria Młynne    K31   K31014       137.19  +     49.50
  5.Piłkowski Paweł          KS OK!Sport          W02   W02016       142.28  +     54.59
  6.Parfianowicz Marcin      Indywidualnie Mazows W00   W00014       149.49  +     62.20
  7.Pryjma Tomasz            Indywidualnie Mazows W00   W00010       162.29  +     75.00
 
Końcowe wyniki zawodów: M50        11.8km    0m 22k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Porzycz Jerzy            UKS Azymut 45 Gdynia G17   G17012        86.41  +      0.00
  2.Kolis Zbigniew           UKS Dowbor Międzyrze F53   F53001        91.39  +      4.58
  3.Kryjomski Jerzy          KS Kościelec Chrzanó K48   K48005        91.55  +      5.14
  4.Król Benedykt            UKS Siódemka Rumia   G14   G14001        92.01  +      5.20
  5.Wojarski Krzysztof       WKS Wawel Kraków     K30   K30065       100.28  +     13.47
  6.Machowski Władysław      WKS OSiR Góra Kalwar W81   W81001       100.59  +     14.18
  7.Krochmal Grzegorz        KU AZS WAT Warszawa  W89   W89014       106.25  +     19.44
  8.Wróblewski Tadeusz       KS OK!Sport          W02   W02023       109.21  +     22.40
 
Końcowe wyniki zawodów: M55        11.6km    0m 24k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Parzewski Jerzy          KU AZS WAT Warszawa  W89   W89005        81.00  +      0.00
  2.Gracjasz Jan             UMKS Orkan Ostróda   N61   N61006        86.24  +      5.24
  3.Hornik Zbigniew          LKO Leszno           P40   P40079        87.14  +      6.14
  4.Guga Romuald             WKS Śląsk Wrocław    D95   D95053        89.35  +      8.35
  5.Krochmal Andrzej         WKS Gwardia Warszawa W88   W88023        92.54  +     11.54
  6.Chułek Aleksander        UKS Azymut 45 Gdynia G17   G17018        94.59  +     13.59
  7.Rogala Mirosław          Indywidualnie Lubels L00   L00002       104.25  +     23.25
  8.Świerczyński Bogdan      KS BnO Modrzew Skwie F54   F54022       120.21  +     39.21
  9.Olbrycht Janusz          Indywidualnie Mazows W00   W00001       132.19  +     51.19
 10.Paszyński Józef          UKS Orientuś Łódź    E75   E75028       178.26  +     97.26
    Miszewski Romuald        UKS Azymut 45 Gdynia G17             DNF               
 PK Pietrusiński Marek       KS Artemis Wrocław   D92   D92024   PKDNF              
 
Końcowe wyniki zawodów: M60        10.9km    0m 22k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bartkowiak Edward        WKS Grunwald Poznań  P69   P69072        91.15  +      0.00
  2.Bogulak Adam             MKS Paulinum Jelenia D93   D93096        98.35  +      7.20
  3.Łapanowski Jacenty       KU AZS WAT Warszawa  W89   W89011        99.43  +      8.28
  4.Michałek Janusz          KS BnO Modrzew Skwie F54   F54036       115.59  +     24.44
 PK Gliński Henryk           KS Artemis Wrocław   D92   D92023   PKDNF              
 
Końcowe wyniki zawodów: M65         9.2km    0m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wasilewski Stanisław     UKS Saper Kazuń      W97   W97003        86.16  +      0.00
  2.Płuciennik Waldemar      KS BnO Modrzew Skwie F54   F54001        88.55  +      2.39
  3.Kukuryka Jan             Indywidualnie Lubels L00   L00001        89.50  +      3.34
  4.Blimke Roman             Indywidualnie Śląski S00   S00001        96.38  +     10.22
  5.Wołochowicz Władysław    KS BnO Modrzew Skwie F54   F54051       103.18  +     17.02
  6.Królikowski Władysław    KS BnO Modrzew Skwie F54   F54013       103.24  +     17.08
  7.Pietkiewicz Waldemar     Indywidualnie Dolnoś D00   D00414       107.18  +     21.02
 
Końcowe wyniki zawodów: M70         7.9km    0m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dura Kazimierz           WKS Śląsk Wrocław    D95   D95030        82.59  +      0.00
  2.Lebek Henryk             Indywidualnie        IND                100.17  +     17.18
  3.Bykowski Ryszard         Indywidualnie Małopo K00   K00001       109.41  +     26.42
 
Końcowe wyniki zawodów: M80         5.3km    0m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wysocki Stanisław        WKS Gwardia Warszawa W88   W88015        77.55  +      0.00
  2.Zielczyński Mieczysław   Indywidualnie Mazows W00   W00402       126.14  +     48.19
 
Końcowe wyniki zawodów: Mopen       5.6km    0m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pabich Mariusz           UKS Azymut Pabianice E71   E71064        32.15  +      0.00
  2.Pabich Tomasz            UKS Azymut Pabianice E71   E71005        33.36  +      1.21
  3.Krzyżostanek Jarosław    UKS Jutrzenka Pichli JUT                 34.38  +      2.23
  4.Drągowski Piotr          KS OK!Sport          W02   W02005        34.53  +      2.38
  5.Baranowski Mateusz       WKS OSiR Góra Kalwar W81   W81055        41.22  +      9.07
  6.Szlendak Joanna          Indywidualnie        IND                 41.49  +      9.34
  7.Łubis Michał             UKS Azymut Pabianice E71   E71082        42.18  +     10.03
  8.Łącki Łukasz             WKS OSiR Góra Kalwar W81   W81050        42.24  +     10.09
  9.Padula Roman             Indywidualnie        IND                 48.52  +     16.37
 10.Mazur Michał             UKS Azymut Pabianice E71                 50.55  +     18.40
 11.Skonieczny Andrzej       WKS Oleśniczanka     D78                 51.09  +     18.54
 12.Woźniak Jerzy            UKS Azymut Pabianice E71   E71024        53.16  +     21.01
 13.Jusik Paweł              WKS Grunwald Poznań  P69                 62.13  +     29.58
 14.Lubomski Dariusz         Indywidualnie        IND                 65.08  +     32.53
 15.Gryska Paweł             UKS Azymut Pabianice E71                 67.03  +     34.48
    Rdzany Krzysztof         UKS Azymut Pabianice E71             NKl               
    Rzeńca Piotr             UKS Orientuś Łódź    E75             NKl               
    Ciekański Mateusz        UKS Azymut Pabianice E71             DNF               
    Koreń Bartosz            MUKS Gliwice         S22             DNF