Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Końcowe wyniki zawodów                                               2012-10-13 19:34:29
                               Nadwarciański Sprint w BnO
===PRO SPORT Piotr Paszynski==============================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         1.3km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Leœnicka Agnieszka       UKS Azymut Przeworsk R22   R22002        10.13  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         1.7km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Filipowska Aleksandra    UKS Orientuœ ŁódŸ    E75                 10.59  +      0.00
  2.Chwiałkowska Matylda     UKS Orientuœ ŁódŸ    E75                 12.00  +      1.01
  3.Lech Zuzanna             UKS Orientuœ ŁódŸ    E75                 12.44  +      1.45
 
Końcowe wyniki zawodów: K16         2.3km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.KaŸmierczak Marzena      UKS Orientuœ ŁódŸ    E75                 13.52  +      0.00
  2.Banaœ Agnieszka          UKS Orientuœ ŁódŸ    E75                 14.24  +      0.32
  3.Magierska Zuzanna        UKS Orientuœ ŁódŸ    E75                 15.26  +      1.34
  4.Dzik Justyna             MUKS Gliwice         S22                 16.54  +      3.02
 
Końcowe wyniki zawodów: K18         2.3km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.KaŸmierczak Aneta        UKS Orientuœ ŁódŸ    E75                 16.37  +      0.00
  2.Baluta Edyta             UKS Patria Młynne    K31                 17.32  +      0.55
  3.Stankiewicz Agata        UKS Orientuœ ŁódŸ    E75                 27.53  +     11.16
  4.Białkowska Aneta         UKS Orientuœ ŁódŸ    E75                 28.49  +     12.12
 
Końcowe wyniki zawodów: K20         2.8km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Fitrzyk Katarzyna        UKS Patria Młynne    K31                 20.55  +      0.00
  2.Baluta Anna              UKS Patria Młynne    K31                 24.41  +      3.46
    Bartczak Natalia         UKS Orientuœ ŁódŸ    E75             NKl               
    Ewiak Natalia            UKS Orientuœ ŁódŸ    E75             NKl               
    Œcieszko Natalia         UKS Orientuœ ŁódŸ    E75             NKl               
    Hanuszkiewicz Karolina   UKS Orientuœ ŁódŸ    E75             NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K21         2.8km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kruczek Anna             Indywidualnie        IND   D95028        17.24  +      0.00
  2.Biolik Agnieszka         UNTS Warszawa        W87   W87081        18.07  +      0.43
  3.Drewniowska Lucyna       Indywidualnie        IND                 19.28  +      2.04
    Ewiak Amelia             UKS Orientuœ ŁódŸ    E75             NKl               
    GwóŸdŸ Ewa               UKS Orientuœ ŁódŸ    E75             NKl               
    Wrzosek Małgorzata       WKS Grunwald Poznań  P69             DNF               
    Etterle-Biederman LiliannaWKS Wawel Kraków     K30   K30029    DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K35         2.3km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mazurkiewicz Jolanta     UKS Orientuœ ŁódŸ    E75                 20.04  +      0.00
  2.Jaroszek Anna            MUKS Gliwice         S22                 46.28  +     26.24
  3.Zielczyńska Helena       IND Mazowsze         W00                 57.55  +     37.51
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         1.3km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rzeńca Piotr             UKS Orientuœ ŁódŸ    E75                  7.08  +      0.00
  2.Rzeńca Tomasz            UKS Orientuœ ŁódŸ    E75                 12.25  +      5.17
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         2.6km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pałka Szymon             UKS Orientuœ ŁódŸ    E75                 17.09  +      0.00
  2.Rzeńca Krzysztof         UKS Orientuœ ŁódŸ    E75                 20.51  +      3.42
    Skorupa Marek            WKS Wawel Kraków     K30             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M18         2.6km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jasiński Witold          UKS Orientuœ ŁódŸ    E75                 17.24  +      0.00
  2.Koreń Bartosz            MUKS Gliwice         S22                 24.08  +      6.44
  3.Jaroszek Radek           WKS Wawel Kraków     K30   K30089        28.59  +     11.35
    Kordala Michał           UKS Orientuœ ŁódŸ    E75             NKl               
    Kowalski Marcin          LKO Leszno           P40             DNF               
    Dubicki Mokołaj          LKO Leszno           P40             DNF               
    Bolewicz Patryk          LKO Leszno           P40             DNF               
    Jurdeczka Damian         LKO Leszno           P40             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M21         3.1km    0m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Podziński Rafał          UKS Orientuœ ŁódŸ    E75                 16.47  +      0.00
  2.Skorupa Piotr            MUKS Gliwice         S22                 18.58  +      2.11
  3.Chudzik Dominik          UKS Orientuœ ŁódŸ    E75                 20.41  +      3.54
  4.Charuba Łukasz           UKS Orientuœ ŁódŸ    E75                 22.07  +      5.20
  5.Lubomski Dariusz         Indywidualnie        IND                 23.11  +      6.24
  6.Połomski Mateusz         UKS Orientuœ ŁódŸ    E75                 27.47  +     11.00
    Jusik Paweł              WKS Grunwald Poznań  P69             DNF               
    Moszkowicz Paweł         WKS Wawel Kraków     K30   K30050    DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M35         2.6km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ciesiółka Sebastian      KS Artemis           D92   D92005        12.48  +      0.00
  2.Dzik Mirosław            MUKS Gliwice         S22                 13.35  +      0.47
  3.Sochacki Witold          UKS Patria Młynne    K31                 15.43  +      2.55
  4.Parfianowicz Marcin      IND Mazowsze         W00   W00014        19.29  +      6.41
  5.Rzeńca Piotr             UKS Orientuœ ŁódŸ    E75                 21.11  +      8.23
  6.Biolik Grzegorz          UNTS Warszawa        W87   W87082        23.24  +     10.36
    Łabuziński Sławomir      WKS Wawel Kraków     K30   K30056    DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M55         2.4km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wojarski Krzysztof       WKS Wawel Kraków     K30   K30065        14.26  +      0.00
  2.Skonieczny Andrzej       WKS Oleœniczanka     D78                 16.12  +      1.46
  3.Bartkowiak Edward        WKS Grunwald Poznań  P69   P69072        16.41  +      2.15
  4.Olbrycht Janusz          IND Mazowsze         W00                 16.57  +      2.31
  5.Paszyński Józef          UKS Orientuœ ŁódŸ    E75                 17.58  +      3.32
  6.Pietkiewicz Waldemar     IND Dolnoœlšskie     D00   D00414        18.26  +      4.00
  7.Bogulak Adam             Paulinum Jelenia Gór PAN                 19.34  +      5.08
  8.Wysocki Andrzej          MUKS Gliwice         S22                 20.20  +      5.54
  9.Bykowski Ryszard         Indywidualnie        IND                 21.46  +      7.20
 10.Blimke Roman             IND Œlšskie          S00   S00001        28.14  +     13.48
 11.Zielczyński Mieczysław   IND Mazowsze         W00                 46.45  +     32.19
    Hornik Zbigniew          LKO Leszno           P40             DNF