Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Lista startowa klubowa                                           2015-05-09 18:48:58
                             XXII Mistrzostwa ZPK w BnO
===GLUSS==============================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Lista startowa klubowa: CX80 - CX-80 Kalisz                             Sobota 9.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Buchnajzer Mariusz       CX80       413327 L  M35+    24.00         
  2 Nadera Dariusz           CX80       418723 L  M35+     2.00         
  3 Nadera Agata             CX80       418717 L  K35+    24.00         
  4 Buchnajzer Matylda       CX80       339319 L  K12     18.00         
  5 Buchnajzer Zuzanna       CX80       339358 L  K12     20.00         
  6 Nadera Katarzyna         CX80       339293 L  K12     22.00         
Wypoż. karty-SI:6
 
 
Lista startowa klubowa: E17 - MKS Metalowiec Łódź                      Sobota 9.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wierciński Piotr         E17 01105 1394894    M35+    18.00         
  2 Malinowski Wiktor        E17 01236  412440    M35+    14.00         
  3 Mazurek Krzysztof        E17 01982  339320 L  M35+    10.00         
  4 Tłokiński Jakub          E17 02133  339332 L  M16     17.00         
  5 Deszcz Michał            E17 02637 2057149    M14     17.00         
  6 Deszcz Stanisław         E17 02638 2057148    M35+    22.00         
  7 Olasik Roman             E17 02639  339272 L  M14     21.00         
  8 Wiercińska Anna          E17 02670 2067726    K21      0.00         
  9 Mamos Magda              E17 02738 2067732    K14      2.00         
 10 Płóciennik Maria         E17 02960  339290 L  K14      6.00         
 11 Hasiura Katarzyna        E17 02998  339331 L  K12     16.00         
 12 Hasiura Anna             E17 02999  418746 L  K12     12.00         
 13 Bukowian Wiktoria        E17 03000  339328 L  K12      2.00         
 14 Fijałkowski Mateusz      E17 03188 7900920    M21     11.00         
 15 Wojtczak-Luter Anna      E17 03220  339316 L  K35+    18.00         
 16 Młynarczyk Piotr         E17 03294 7150264    M35+    16.00         
Wypoż. karty-SI:8
 
 
Lista startowa klubowa: E71 - UKS Azymut Pabianice                     Sobota 9.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Krempiński Franek        E71       2061725    KM10R   42.00         
  2 Lipińska Jagoda          E71        339307 L  K10N     3.00         
  3 Sztranek Iwona           E71        887245    K35+    16.00         
  4 Sztranek Maciej          E71        553466    KM10R   40.00         
  5 Sztrnek Paweł            E71        887246    M35+     8.00         
  6 Gryzio Łukasz            E71 00336  887235    M21     19.00         
  7 Biniecka Małgorzata      E71 00339  505002    K21      2.00         
  8 Ciekański Mateusz        E71 00357  887252    M21     13.00         
  9 Siess Grzegorz           E71 01506  886310    M18     21.00         
 10 Jaśkiewicz Magdalena     E71 01783  887216    K18     10.00         
 11 Zając Dawid              E71 02186  887224    M16     11.00         
 12 Grądzki Maciej           E71 02189  887214    M14     13.00         
 13 Andrzejczak Maciej       E71 02192 1403086    M14      7.00         
 14 Krempńska Julia          E71 02651 1260703    K12      0.00         
 15 Krempiński Piotr         E71 02652 7202779    M35+     4.00         
 16 Sztranek Jan             E71 02653 1407621    M12      4.00         
 17 Konc Katarzyna           E71 02953 7202778    K35+    20.00         
 18 Tkaczuk Tomasz           E71 03253 7900030    M35+    12.00         
Wypoż. karty-SI:1
 
 
Lista startowa klubowa: RGR - Rodzinna Grupa Rowerowa z Miasta Łodzi   Sobota 9.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wdowiak Bartek, Piotrek  RGR        413335 L  KM10R    0.00         
  2 Wdowiak Robert           RGR        339333 L  M35+    40.00         
Wypoż. karty-SI:2
 
 
Lista startowa klubowa: S22 - MUKS Gliwice                             Sobota 9.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dzik Zosia               S22        424261    KM10R   16.00         
  2 Dzik Mirosław            S22 01195  428768    M21     17.00         
 
 
Lista startowa klubowa: ZAL - UKS Załęczak                             Sobota 9.5.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jeziorski Konrad         ZAL        435086 L  M10N    15.00         
  2 Ignasiak Piotr           ZAL        435083 L  M10N     5.00         
  3 Ignasiak Kuba            ZAL        435093 L  M10N    11.00         
  4 Mordal Fabian            ZAL        435091 L  M10N     7.00         
  5 Kabała Amelia            ZAL        435100 L  K12      8.00         
  6 Szczuka Paulina          ZAL        435087 L  K12      4.00         
  7 Sztucka Weronika         ZAL        435085 L  K12     14.00         
  8 Białek Szymon            ZAL        435081 L  M12      2.00         
  9 Ignasiak Jakub           ZAL        435096 L  M12      6.00         
 10 Ignasiak Klaudia         ZAL        435088 L  K14      4.00         
 11 Mach Żaneta              ZAL        435089 L  K14      8.00         
 12 Paluszczak Zuzanna       ZAL        435094 L  K14      0.00         
 13 Jeziorski Adrian         ZAL        435082 L  M14      5.00         
 14 Cembik Dawid             ZAL        435095 L  M14     19.00         
 15 Białek Roman             ZAL        435099 L  M14     11.00         
 16 Włodarczyk Kacper        ZAL        435092 L  M14      1.00         
 17 Nowak Patryk             ZAL        418709 L  M14      9.00         
 18 Wilkosz Norbert          ZAL        339285 L  M14      3.00         
 19 Mordal Julia             ZAL        339304 L  K16     23.00         
 20 Ścigała Klaudia          ZAL        339306 L  K16     21.00         
 21 Wilk Piotr               ZAL        418738 L  M16      9.00         
 22 Walacik Patryk           ZAL        418702 L  M16      5.00         
 23 Gniła Damian             ZAL        418727 L  M16     13.00         
 24 Białek Piotr             ZAL        339321 L  M16      7.00         
 25 Cieśla Patrycja          ZAL        338258 L  K18     12.00         
 26 Mordal Magdalena         ZAL        339286 L  K18     14.00         
 27 Klimas Damian            ZAL        339314 L  M21     15.00         
Wypoż. karty-SI:27