Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                                                        2015-05-09 18:48:05
                                                                                       XXII Mistrzostwa ZPK w BnO
===GLUSS===================================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10N        3.4km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-42      3-43      4-44      5-41      6-46      7-99    
  1 Lipińska Jagoda            0b.PK 54.55  3.17/     7.53/    14.28/    22.11/    37.13/    44.46/    50.43/    54.55/   
    UKS Azymut Pabianice                  3.17/     4.36/     6.35/     7.43/    15.02/     7.33/     5.57/     4.12/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12         3.1km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-42      3-43      4-37      5-41      6-46      7-99    
  1 Krempńska Julia                22.38  1.58/     3.52/     7.49/     9.26/    12.17/    16.30/    20.34/    22.38/   
    UKS Azymut Pabianice                  1.58/     1.54/     3.57/     1.37/     2.51/     4.13/     4.04/     2.04/   
  2 Kabała Amelia                  33.14  2.43/     4.31/     9.15/    13.14/    20.52/    25.29/    30.14/    33.14/   
    UKS Załęczak                          2.43/     1.48/     4.44/     3.59/     7.38/     4.37/     4.45/     3.00/   
  3 Szczuka Paulina                37.15  2.45/     4.43/     9.41/    17.12/    24.50/    30.05/    34.12/    37.15/   
    UKS Załęczak                          2.45/     1.58/     4.58/     7.31/     7.38/     5.15/     4.07/     3.03/   
  4 Nadera Katarzyna               37.55  2.30/     4.45/    10.17/    17.11/    23.17/    30.21/    35.25/    37.55/   
    CX-80 Kalisz                          2.30/     2.15/     5.32/     6.54/     6.06/     7.04/     5.04/     2.30/   
  5 Hasiura Katarzyna              39.26  7.25/     9.51/    16.20/    22.24/    26.18/    31.36/    37.17/    39.26/   
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   7.25/     2.26/     6.29/     6.04/     3.54/     5.18/     5.41/     2.09/   
  6 Buchnajzer Zuzanna             40.21  4.45/     7.20/    12.29/    19.14/    25.22/    32.23/    37.34/    40.21/   
    CX-80 Kalisz                          4.45/     2.35/     5.09/     6.45/     6.08/     7.01/     5.11/     2.47/   
  7 Buchnajzer Matylda             42.46  6.51/     9.16/    14.40/    21.16/    27.20/    34.24/    39.45/    42.46/   
    CX-80 Kalisz                          6.51/     2.25/     5.24/     6.36/     6.04/     7.04/     5.21/     3.01/   
  8 Bukowian Wiktoria              43.00  4.29/     6.45/    19.37/    22.48/    27.43/    34.48/    40.22/    43.00/   
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   4.29/     2.16/    12.52/     3.11/     4.55/     7.05/     5.34/     2.38/   
  9 Hasiura Anna                   44.14  3.04/     5.04/    14.54/    22.45/    33.38/    38.29/    42.15/    44.14/   
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   3.04/     2.00/     9.50/     7.51/    10.53/     4.51/     3.46/     1.59/   
 10 Sztucka Weronika               56.39  9.33/    11.47/    18.14/    36.28/    42.25/    48.11/    53.38/    56.39/   
    UKS Załęczak                          9.33/     2.14/     6.27/    18.14/     5.57/     5.46/     5.27/     3.01/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14         3.5km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-42      3-43      4-44      5-32      6-37      7-45      8-41      9-46     10-99    
  1 Ignasiak Klaudia               34.12  2.42/     4.42/     8.48/    11.07/    18.34/    20.50/    21.45/    24.46/    28.24/    32.08/    34.12/   
    UKS Załęczak                          2.42/     2.00/     4.06/     2.19/     7.27/     2.16/     0.55/     3.01/     3.38/     3.44/     2.04/   
  2 Płóciennik Maria               37.43  3.23/     5.47/    11.12/    15.05/    16.50/    18.54/    20.08/    23.09/    30.23/    35.26/    37.43/   
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   3.23/     2.24/     5.25/     3.53/     1.45/     2.04/     1.14/     3.01/     7.14/     5.03/     2.17/   
  3 Mamos Magda                    41.54  4.33/     6.47/    12.34/    16.51/    20.09/    22.41/    25.19/    27.37/    34.21/    39.25/    41.54/   
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   4.33/     2.14/     5.47/     4.17/     3.18/     2.32/     2.38/     2.18/     6.44/     5.04/     2.29/   
  4 Paluszczak Zuzanna             42.17  3.58/     6.58/    12.37/    20.48/    22.59/    24.52/    25.58/    28.55/    34.03/    39.14/    42.17/   
    UKS Załęczak                          3.58/     3.00/     5.39/     8.11/     2.11/     1.53/     1.06/     2.57/     5.08/     5.11/     3.03/   
  5 Mach Żaneta                    51.50  2.38/     4.44/    10.25/    18.42/    26.45/    29.36/    33.35/    38.04/    43.24/    49.01/    51.50/   
    UKS Załęczak                          2.38/     2.06/     5.41/     8.17/     8.03/     2.51/     3.59/     4.29/     5.20/     5.37/     2.49/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16         4.1km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-42      3-43      4-37      5-44      6-36      7-33      8-40      9-39     10-45     11-41     12-46     13-99    
  1 Œcigała Klaudia                42.32  2.39/     4.28/     8.38/    11.43/    13.32/    16.19/    19.12/    21.15/    23.38/    27.10/    30.35/    35.34/    40.01/    42.32/   
    UKS Załęczak                          2.39/     1.49/     4.10/     3.05/     1.49/     2.47/     2.53/     2.03/     2.23/     3.32/     3.25/     4.59/     4.27/     2.31/   
    Mordal Julia               NKl        1.24/     6.59/    13.09/         /    16.24/    18.06/    20.45/    22.05/    54.34/    72.45/    77.19/    83.21/    89.47/    92.58/   
    UKS Załęczak                          1.24/     5.35/     6.10/         /         /     1.42/     2.39/     1.20/    32.29/    18.11/     4.34/     6.02/     6.26/     3.11/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18         4.8km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-42      3-31      4-44      5-36      6-35      7-34      8-33      9-40     10-32     11-45     12-41     13-46     14-99    
  1 Jaœkiewicz Magdalena           38.40  2.19/     3.57/     8.25/    11.11/    12.26/    15.20/    16.06/    20.04/    21.49/    24.19/    26.05/    29.08/    33.07/    36.40/    38.40/   
    UKS Azymut Pabianice                  2.19/     1.38/     4.28/     2.46/     1.15/     2.54/     0.46/     3.58/     1.45/     2.30/     1.46/     3.03/     3.59/     3.33/     2.00/   
  2 Cieœla Patrycja                50.03  2.19/     4.01/     8.33/    12.43/    18.04/    23.30/    24.28/    30.12/    32.17/    36.12/    38.40/    41.12/    44.40/    48.07/    50.03/   
    UKS Załęczak                          2.19/     1.42/     4.32/     4.10/     5.21/     5.26/     0.58/     5.44/     2.05/     3.55/     2.28/     2.32/     3.28/     3.27/     1.56/   
  3 Mordal Magdalena               52.00  2.40/     4.31/    11.44/    14.54/    15.51/    21.28/    22.30/    28.29/    30.29/    34.08/    36.46/    39.16/    44.19/    49.47/    52.00/   
    UKS Załęczak                          2.40/     1.51/     7.13/     3.10/     0.57/     5.37/     1.02/     5.59/     2.00/     3.39/     2.38/     2.30/     5.03/     5.28/     2.13/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21         5.3km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-42      3-31      4-37      5-32      6-33      7-34      8-35      9-44     10-40     11-39     12-41     13-46     14-99    
  1 Biniecka Małgorzata            44.16  1.25/     3.21/     8.09/    10.19/    12.14/    14.14/    19.04/    19.56/    24.11/    26.39/    28.38/    33.31/    37.58/    41.56/    44.16/   
    UKS Azymut Pabianice                  1.25/     1.56/     4.48/     2.10/     1.55/     2.00/     4.50/     0.52/     4.15/     2.28/     1.59/     4.53/     4.27/     3.58/     2.20/   
  2 Wiercińska Anna                77.26  3.55/     6.46/    15.46/    19.22/    22.05/    30.26/    36.48/    39.08/    45.22/    51.00/    54.47/    62.19/    68.55/    74.18/    77.26/   
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   3.55/     2.51/     9.00/     3.36/     2.43/     8.21/     6.22/     2.20/     6.14/     5.38/     3.47/     7.32/     6.36/     5.23/     3.08/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35+        4.8km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-42      3-31      4-44      5-36      6-35      7-34      8-33      9-40     10-32     11-45     12-41     13-46     14-99    
  1 Konc Katarzyna                 40.57  1.47/     3.43/     7.37/    11.09/    11.51/    14.51/    15.52/    19.56/    22.07/    27.27/    29.24/    32.03/    35.28/    38.54/    40.57/   
    UKS Azymut Pabianice                  1.47/     1.56/     3.54/     3.32/     0.42/     3.00/     1.01/     4.04/     2.11/     5.20/     1.57/     2.39/     3.25/     3.26/     2.03/   
  2 Wojtczak-Luter Anna            46.25  1.58/     4.04/     8.33/    12.55/    13.57/    17.39/    18.51/    23.41/    26.26/    30.21/    32.33/    35.23/    39.39/    43.54/    46.25/   
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   1.58/     2.06/     4.29/     4.22/     1.02/     3.42/     1.12/     4.50/     2.45/     3.55/     2.12/     2.50/     4.16/     4.15/     2.31/   
  3 Sztranek Iwona                 51.04  2.43/     4.59/     9.54/    14.51/    15.55/    20.26/    21.24/    26.43/    28.39/    32.25/    34.21/    40.12/    44.25/    48.42/    51.04/   
    UKS Azymut Pabianice                  2.43/     2.16/     4.55/     4.57/     1.04/     4.31/     0.58/     5.19/     1.56/     3.46/     1.56/     5.51/     4.13/     4.17/     2.22/   
  4 Nadera Agata                   59.41  2.34/     5.09/    11.38/    15.20/    16.59/    22.33/    24.01/    30.21/    32.59/    38.18/    41.01/    44.20/    50.41/    56.23/    59.41/   
    CX-80 Kalisz                          2.34/     2.35/     6.29/     3.42/     1.39/     5.34/     1.28/     6.20/     2.38/     5.19/     2.43/     3.19/     6.21/     5.42/     3.18/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: KM10R       3.4km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-42      3-43      4-44      5-41      6-46      7-99    
  1 Wdowiak Bartek, Piotrek    0b.PK 28.44  1.43/     3.47/     7.20/    11.46/    18.35/    22.40/    26.42/    28.44/   
    Rodzinna Grupa Rowerowa z Miasta Łod  1.43/     2.04/     3.33/     4.26/     6.49/     4.05/     4.02/     2.02/   
  2 Sztranek Maciej            0b.PK 32.12  1.47/     4.04/     8.42/    12.38/    20.09/    25.16/    29.57/    32.12/   
    UKS Azymut Pabianice                  1.47/     2.17/     4.38/     3.56/     7.31/     5.07/     4.41/     2.15/   
  3 Krempiński Franek          0b.PK 35.17  2.37/     5.12/    10.41/    14.34/    23.14/    28.12/    32.52/    35.17/   
    UKS Azymut Pabianice                  2.37/     2.35/     5.29/     3.53/     8.40/     4.58/     4.40/     2.25/   
  4 Dzik Zosia                 0b.PK 59.25  2.25/     6.35/    14.37/    21.03/    36.25/    45.44/    54.40/    59.25/   
    MUKS Gliwice                          2.25/     4.10/     8.02/     6.26/    15.22/     9.19/     8.56/     4.45/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10N        3.4km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-42      3-43      4-44      5-41      6-46      7-99    
  1 Ignasiak Kuba              0b.PK 27.37  1.26/     3.16/     7.04/    10.10/    16.35/    21.38/    25.18/    27.37/   
    UKS Załęczak                          1.26/     1.50/     3.48/     3.06/     6.25/     5.03/     3.40/     2.19/   
  2 Mordal Fabian              0b.PK 37.45  1.42/     3.59/     7.57/    20.29/    27.09/    31.45/    35.40/    37.45/   
    UKS Załęczak                          1.42/     2.17/     3.58/    12.32/     6.40/     4.36/     3.55/     2.05/   
  3 Ignasiak Piotr             0b.PK 42.45  1.24/     3.28/     8.43/    21.52/    29.07/    34.40/    40.02/    42.45/   
    UKS Załęczak                          1.24/     2.04/     5.15/    13.09/     7.15/     5.33/     5.22/     2.43/   
  4 Jeziorski Konrad           0b.PK 44.04  1.37/     3.54/    10.26/    16.12/    28.50/    36.19/    41.46/    44.04/   
    UKS Załęczak                          1.37/     2.17/     6.32/     5.46/    12.38/     7.29/     5.27/     2.18/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12         3.2km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-42      3-43      4-37      5-45      6-41      7-46      8-99    
  1 Sztranek Jan                   21.58  1.41/     3.38/     7.18/     8.37/     9.39/    12.20/    16.38/    20.02/    21.58/   
    UKS Azymut Pabianice                  1.41/     1.57/     3.40/     1.19/     1.02/     2.41/     4.18/     3.24/     1.56/   
  2 Ignasiak Jakub                 41.10  4.37/     7.25/    13.44/    15.40/    26.06/    28.39/    33.57/    38.33/    41.10/   
    UKS Załęczak                          4.37/     2.48/     6.19/     1.56/    10.26/     2.33/     5.18/     4.36/     2.37/   
    Białek Szymon              NKl        2.02/     4.57/         /    13.29/    28.54/    32.57/    36.49/    40.44/    43.21/   
    UKS Załęczak                          2.02/     2.55/         /         /    15.25/     4.03/     3.52/     3.55/     2.37/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         3.5km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-42      3-43      4-31      5-36      6-32      7-41      8-46      9-99    
  1 Andrzejczak Maciej             27.12  2.53/     4.41/     8.02/    10.53/    13.23/    15.28/    19.15/    22.19/    25.28/    27.12/   
    UKS Azymut Pabianice                  2.53/     1.48/     3.21/     2.51/     2.30/     2.05/     3.47/     3.04/     3.09/     1.44/   
  2 Gršdzki Maciej                 32.22  3.17/     5.11/     9.14/    10.43/    13.50/    16.17/    24.29/    27.39/    30.33/    32.22/   
    UKS Azymut Pabianice                  3.17/     1.54/     4.03/     1.29/     3.07/     2.27/     8.12/     3.10/     2.54/     1.49/   
  3 Olasik Roman                   34.20  2.21/     4.36/    10.55/    12.22/    15.02/    19.37/    25.11/    29.26/    32.38/    34.20/   
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   2.21/     2.15/     6.19/     1.27/     2.40/     4.35/     5.34/     4.15/     3.12/     1.42/   
  4 Białek Roman                   40.24  2.37/     4.12/     9.10/    10.28/    18.48/    23.26/    30.25/    34.36/    38.20/    40.24/   
    UKS Załęczak                          2.37/     1.35/     4.58/     1.18/     8.20/     4.38/     6.59/     4.11/     3.44/     2.04/   
  5 Nowak Patryk                   44.09  1.45/     4.16/     9.14/    11.05/    14.23/    24.02/    32.21/    36.39/    41.27/    44.09/   
    UKS Załęczak                          1.45/     2.31/     4.58/     1.51/     3.18/     9.39/     8.19/     4.18/     4.48/     2.42/   
  6 Jeziorski Adrian               44.52  2.09/     3.51/     7.51/    13.15/    19.57/    28.00/    35.46/    39.05/    42.42/    44.52/   
    UKS Załęczak                          2.09/     1.42/     4.00/     5.24/     6.42/     8.03/     7.46/     3.19/     3.37/     2.10/   
  7 Wilkosz Norbert                50.14  7.47/    10.12/    15.17/    17.08/    20.21/    29.58/    38.27/    42.40/    47.38/    50.14/   
    UKS Załęczak                          7.47/     2.25/     5.05/     1.51/     3.13/     9.37/     8.29/     4.13/     4.58/     2.36/   
  8 Cembik Dawid                   83.32  1.57/     4.12/     7.47/     9.25/    32.19/    50.33/    72.13/    75.56/    80.39/    83.32/   
    UKS Załęczak                          1.57/     2.15/     3.35/     1.38/    22.54/    18.14/    21.40/     3.43/     4.43/     2.53/   
  9 Deszcz Michał                  86.44  6.26/     8.45/    15.11/    30.02/    39.36/    51.12/    74.16/    79.24/    84.03/    86.44/   
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   6.26/     2.19/     6.26/    14.51/     9.34/    11.36/    23.04/     5.08/     4.39/     2.41/   
    Włodarczyk Kacper          NKl        2.59/     5.53/         /     9.36/         /         /    33.26/    37.44/    40.40/    42.22/   
    UKS Załęczak                          2.59/     2.54/         /         /         /         /         /     4.18/     2.56/     1.42/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16         4.6km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-42      3-43      4-37      5-45      6-39      7-33      8-36      9-44     10-31     11-41     12-46     13-99    
  1 Zajšc Dawid                    27.50  1.29/     2.53/     6.16/     7.27/     8.15/    10.56/    12.30/    13.08/    13.56/    15.56/    19.31/    23.01/    26.14/    27.50/   
    UKS Azymut Pabianice                  1.29/     1.24/     3.23/     1.11/     0.48/     2.41/     1.34/     0.38/     0.48/     2.00/     3.35/     3.30/     3.13/     1.36/   
  2 Białek Piotr                   31.59  3.29/     5.14/     8.44/    10.36/    11.31/    15.00/    16.32/    17.17/    17.58/    19.58/    23.33/    27.02/    30.16/    31.59/   
    UKS Załęczak                          3.29/     1.45/     3.30/     1.52/     0.55/     3.29/     1.32/     0.45/     0.41/     2.00/     3.35/     3.29/     3.14/     1.43/   
  3 Gniła Damian                   33.50  1.25/     3.03/     6.49/     8.10/     9.10/    12.40/    15.02/    15.57/    17.01/    19.56/    24.32/    28.03/    31.41/    33.50/   
    UKS Załęczak                          1.25/     1.38/     3.46/     1.21/     1.00/     3.30/     2.22/     0.55/     1.04/     2.55/     4.36/     3.31/     3.38/     2.09/   
  4 Tłokiński Jakub                38.07  1.50/     3.38/     6.59/     8.25/     9.12/    18.06/    19.37/    20.28/    21.52/    25.54/    30.29/    33.16/    36.19/    38.07/   
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   1.50/     1.48/     3.21/     1.26/     0.47/     8.54/     1.31/     0.51/     1.24/     4.02/     4.35/     2.47/     3.03/     1.48/   
  5 Wilk Piotr                     46.06  1.31/     3.15/     6.46/     8.34/     9.28/    13.02/    14.48/    17.49/    18.56/    26.28/    37.09/    40.47/    44.13/    46.06/   
    UKS Załęczak                          1.31/     1.44/     3.31/     1.48/     0.54/     3.34/     1.46/     3.01/     1.07/     7.32/    10.41/     3.38/     3.26/     1.53/   
  6 Walacik Patryk                 50.08  2.11/     3.49/     7.34/    13.13/    14.03/    17.03/    18.46/    21.47/    22.54/    30.54/    41.10/    44.46/    48.00/    50.08/   
    UKS Załęczak                          2.11/     1.38/     3.45/     5.39/     0.50/     3.00/     1.43/     3.01/     1.07/     8.00/    10.16/     3.36/     3.14/     2.08/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18         5.0km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-42      3-31      4-37      5-32      6-44      7-35      8-34      9-33     10-40     11-45     12-41     13-46     14-99    
  1 Siess Grzegorz                 35.33  1.35/     2.59/     6.24/     7.46/     8.57/     9.50/    13.17/    14.01/    18.02/    20.48/    24.13/    26.28/    29.58/    33.38/    35.33/   
    UKS Azymut Pabianice                  1.35/     1.24/     3.25/     1.22/     1.11/     0.53/     3.27/     0.44/     4.01/     2.46/     3.25/     2.15/     3.30/     3.40/     1.55/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21         5.6km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-42      3-31      4-32      5-33      6-34      7-35      8-36      9-37     10-45     11-40     12-39     13-41     14-46     15-99    
  1 Gryzio Łukasz                  29.26  1.01/     2.02/     4.49/     7.07/     8.17/    10.38/    11.09/    13.14/    14.51/    15.30/    17.31/    20.45/    23.20/    25.35/    28.02/    29.26/   
    UKS Azymut Pabianice                  1.01/     1.01/     2.47/     2.18/     1.10/     2.21/     0.31/     2.05/     1.37/     0.39/     2.01/     3.14/     2.35/     2.15/     2.27/     1.24/   
  2 Dzik Mirosław                  32.07  1.23/     2.35/     5.39/     7.39/     9.27/    12.23/    12.52/    15.22/    17.12/    17.59/    20.24/    21.43/    24.38/    27.34/    30.23/    32.07/   
    MUKS Gliwice                          1.23/     1.12/     3.04/     2.00/     1.48/     2.56/     0.29/     2.30/     1.50/     0.47/     2.25/     1.19/     2.55/     2.56/     2.49/     1.44/   
  3 Ciekański Mateusz              33.18  1.08/     2.16/     5.02/     7.21/     9.08/    11.35/    13.01/    15.35/    17.37/    18.17/    21.34/    22.49/    25.43/    28.39/    31.39/    33.18/   
    UKS Azymut Pabianice                  1.08/     1.08/     2.46/     2.19/     1.47/     2.27/     1.26/     2.34/     2.02/     0.40/     3.17/     1.15/     2.54/     2.56/     3.00/     1.39/   
  4 Fijałkowski Mateusz            36.30  1.37/     2.59/     7.16/     9.33/    11.02/    14.47/    15.24/    17.59/    20.09/    20.57/    24.09/    26.03/    29.42/    32.22/    34.59/    36.30/   
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   1.37/     1.22/     4.17/     2.17/     1.29/     3.45/     0.37/     2.35/     2.10/     0.48/     3.12/     1.54/     3.39/     2.40/     2.37/     1.31/   
  5 Klimas Damian                  60.20  1.29/     3.29/     7.42/    10.48/    15.23/    21.42/    23.54/    28.49/    32.08/    33.34/    42.41/    44.19/    49.56/    53.57/    58.14/    60.20/   
    UKS Załęczak                          1.29/     2.00/     4.13/     3.06/     4.35/     6.19/     2.12/     4.55/     3.19/     1.26/     9.07/     1.38/     5.37/     4.01/     4.17/     2.06/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35+        5.0km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-42      3-31      4-37      5-32      6-44      7-35      8-34      9-33     10-40     11-45     12-41     13-46     14-99    
  1 Tkaczuk Tomasz                 26.28  1.52/     3.09/     5.50/     7.17/     8.10/     8.49/    11.03/    11.36/    14.38/    15.50/    18.40/    20.03/    22.28/    25.01/    26.28/   
    UKS Azymut Pabianice                  1.52/     1.17/     2.41/     1.27/     0.53/     0.39/     2.14/     0.33/     3.02/     1.12/     2.50/     1.23/     2.25/     2.33/     1.27/   
  2 Nadera Dariusz                 31.39  1.34/     3.01/     6.25/     7.54/    11.05/    11.50/    14.23/    15.00/    17.56/    19.19/    22.02/    23.34/    26.39/    29.48/    31.39/   
    CX-80 Kalisz                          1.34/     1.27/     3.24/     1.29/     3.11/     0.45/     2.33/     0.37/     2.56/     1.23/     2.43/     1.32/     3.05/     3.09/     1.51/   
  3 Młynarczyk Piotr               32.47  1.24/     2.55/     6.18/     7.59/     9.53/    10.38/    13.38/    14.16/    17.43/    19.14/    22.18/    24.38/    27.44/    30.58/    32.47/   
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   1.24/     1.31/     3.23/     1.41/     1.54/     0.45/     3.00/     0.38/     3.27/     1.31/     3.04/     2.20/     3.06/     3.14/     1.49/   
  4 Krempiński Piotr               33.31  1.33/     2.54/     6.11/     7.42/     8.49/     9.45/    12.14/    12.48/    15.46/    17.17/    24.33/    26.02/    28.49/    31.48/    33.31/   
    UKS Azymut Pabianice                  1.33/     1.21/     3.17/     1.31/     1.07/     0.56/     2.29/     0.34/     2.58/     1.31/     7.16/     1.29/     2.47/     2.59/     1.43/   
  5 Buchnajzer Mariusz             38.35  1.14/     2.37/     6.20/     9.36/    10.47/    14.42/    17.54/    18.40/    22.19/    24.21/    27.45/    29.34/    33.05/    36.34/    38.35/   
    CX-80 Kalisz                          1.14/     1.23/     3.43/     3.16/     1.11/     3.55/     3.12/     0.46/     3.39/     2.02/     3.24/     1.49/     3.31/     3.29/     2.01/   
  6 Malinowski Wiktor              39.15  2.15/     4.07/     8.01/    10.15/    11.51/    12.50/    16.22/    17.14/    21.02/    22.41/    27.09/    29.33/    33.28/    37.11/    39.15/   
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   2.15/     1.52/     3.54/     2.14/     1.36/     0.59/     3.32/     0.52/     3.48/     1.39/     4.28/     2.24/     3.55/     3.43/     2.04/   
  7 Wdowiak Robert                 39.17  1.30/     3.07/     6.50/     9.21/    10.59/    12.13/    16.14/    17.18/    21.35/    24.09/    28.15/    30.33/    34.02/    37.25/    39.17/   
    Rodzinna Grupa Rowerowa z Miasta Łod  1.30/     1.37/     3.43/     2.31/     1.38/     1.14/     4.01/     1.04/     4.17/     2.34/     4.06/     2.18/     3.29/     3.23/     1.52/   
  8 Sztrnek Paweł                  40.19  1.40/     3.20/    10.41/    12.33/    13.46/    17.08/    20.16/    21.02/    24.13/    25.43/    30.10/    32.41/    35.34/    38.42/    40.19/   
    UKS Azymut Pabianice                  1.40/     1.40/     7.21/     1.52/     1.13/     3.22/     3.08/     0.46/     3.11/     1.30/     4.27/     2.31/     2.53/     3.08/     1.37/   
  9 Wierciński Piotr               42.37  1.49/     3.59/     8.22/    10.27/    12.12/    13.15/    17.10/    18.06/    22.14/    24.00/    27.58/    32.03/    36.16/    40.23/    42.37/   
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   1.49/     2.10/     4.23/     2.05/     1.45/     1.03/     3.55/     0.56/     4.08/     1.46/     3.58/     4.05/     4.13/     4.07/     2.14/   
 10 Mazurek Krzysztof              46.06  1.51/     3.55/     8.44/    10.56/    12.44/    15.13/    19.14/    20.42/    25.17/    27.15/    32.17/    34.35/    39.33/    43.51/    46.06/   
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   1.51/     2.04/     4.49/     2.12/     1.48/     2.29/     4.01/     1.28/     4.35/     1.58/     5.02/     2.18/     4.58/     4.18/     2.15/   
 11 Deszcz Stanisław               46.22  2.06/     3.59/     9.09/    11.11/    12.58/    14.11/    19.51/    20.55/    25.30/    28.15/    33.23/    36.04/    40.17/    44.13/    46.22/   
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   2.06/     1.53/     5.10/     2.02/     1.47/     1.13/     5.40/     1.04/     4.35/     2.45/     5.08/     2.41/     4.13/     3.56/     2.09/