Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Lista startowa wg kategorii                                       2015-05-09 18:48:44
                             XXII Mistrzostwa ZPK w BnO
===GLUSS===============================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Lista startowa wg kategorii: K10N        3.4km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Lipińska Jagoda          UKS Azymut Pabianice E71          339307   3.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K12         3.1km    0m 7k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 Krempńska Julia          UKS Azymut Pabianice E71 02651   1260703   0.00         
  2 Bukowian Wiktoria        MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 03000    339328   2.00         
  3 Szczuka Paulina          UKS Załęczak         ZAL          435087   4.00         
  4 Kabała Amelia            UKS Załęczak         ZAL          435100   8.00         
  5 Hasiura Anna             MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 02999    418746  12.00         
  6 Sztucka Weronika         UKS Załęczak         ZAL          435085  14.00         
  7 Hasiura Katarzyna        MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 02998    339331  16.00         
  8 Buchnajzer Matylda       CX-80 Kalisz         CX80         339319  18.00         
  9 Buchnajzer Zuzanna       CX-80 Kalisz         CX80         339358  20.00         
 10 Nadera Katarzyna         CX-80 Kalisz         CX80         339293  22.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K14         3.5km    0m 10k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 Paluszczak Zuzanna       UKS Załęczak         ZAL          435094   0.00         
  2 Mamos Magda              MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 02738   2067732   2.00         
  3 Ignasiak Klaudia         UKS Załęczak         ZAL          435088   4.00         
  4 Płóciennik Maria         MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 02960    339290   6.00         
  5 Mach Żaneta              UKS Załęczak         ZAL          435089   8.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K16         4.1km    0m 13k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 Œcigała Klaudia          UKS Załęczak         ZAL          339306  21.00         
  2 Mordal Julia             UKS Załęczak         ZAL          339304  23.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K18         4.8km    0m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jaœkiewicz Magdalena     UKS Azymut Pabianice E71 01783    887216  10.00         
  2 Cieœla Patrycja          UKS Załęczak         ZAL          338258  12.00         
  3 Mordal Magdalena         UKS Załęczak         ZAL          339286  14.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K21         5.3km    0m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wiercińska Anna          MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 02670   2067726   0.00         
  2 Biniecka Małgorzata      UKS Azymut Pabianice E71 00339    505002   2.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K35+        4.8km    0m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sztranek Iwona           UKS Azymut Pabianice E71          887245  16.00         
  2 Wojtczak-Luter Anna      MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 03220    339316  18.00         
  3 Konc Katarzyna           UKS Azymut Pabianice E71 02953   7202778  20.00         
  4 Nadera Agata             CX-80 Kalisz         CX80         418717  24.00         
 
Lista startowa wg kategorii: KM10R       3.4km    0m 7k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wdowiak Bartek, Piotrek  Rodzinna Grupa Rower RGR          413335   0.00         
  2 Dzik Zosia               MUKS Gliwice         S22          424261  16.00         
  3 Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E71          553466  40.00         
  4 Krempiński Franek        UKS Azymut Pabianice E71         2061725  42.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M10N        3.4km    0m 7k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ignasiak Piotr           UKS Załęczak         ZAL          435083   5.00         
  2 Mordal Fabian            UKS Załęczak         ZAL          435091   7.00         
  3 Ignasiak Kuba            UKS Załęczak         ZAL          435093  11.00         
  4 Jeziorski Konrad         UKS Załęczak         ZAL          435086  15.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M12         3.2km    0m 8k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 Białek Szymon            UKS Załęczak         ZAL          435081   2.00         
  2 Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E71 02653   1407621   4.00         
  3 Ignasiak Jakub           UKS Załęczak         ZAL          435096   6.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M14         3.5km    0m 9k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 Włodarczyk Kacper        UKS Załęczak         ZAL          435092   1.00         
  2 Wilkosz Norbert          UKS Załęczak         ZAL          339285   3.00         
  3 Jeziorski Adrian         UKS Załęczak         ZAL          435082   5.00         
  4 Andrzejczak Maciej       UKS Azymut Pabianice E71 02192   1403086   7.00         
  5 Nowak Patryk             UKS Załęczak         ZAL          418709   9.00         
  6 Białek Roman             UKS Załęczak         ZAL          435099  11.00         
  7 Gršdzki Maciej           UKS Azymut Pabianice E71 02189    887214  13.00         
  8 Deszcz Michał            MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 02637   2057149  17.00         
  9 Cembik Dawid             UKS Załęczak         ZAL          435095  19.00         
 10 Olasik Roman             MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 02639    339272  21.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M16         4.6km    0m 13k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 Walacik Patryk           UKS Załęczak         ZAL          418702   5.00         
  2 Białek Piotr             UKS Załęczak         ZAL          339321   7.00         
  3 Wilk Piotr               UKS Załęczak         ZAL          418738   9.00         
  4 Zajšc Dawid              UKS Azymut Pabianice E71 02186    887224  11.00         
  5 Gniła Damian             UKS Załęczak         ZAL          418727  13.00         
  6 Tłokiński Jakub          MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 02133    339332  17.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M18         5.0km    0m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 Siess Grzegorz           UKS Azymut Pabianice E71 01506    886310  21.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M21         5.6km    0m 15k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fijałkowski Mateusz      MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 03188   7900920  11.00         
  2 Ciekański Mateusz        UKS Azymut Pabianice E71 00357    887252  13.00         
  3 Klimas Damian            UKS Załęczak         ZAL          339314  15.00         
  4 Dzik Mirosław            MUKS Gliwice         S22 01195    428768  17.00         
  5 Gryzio Łukasz            UKS Azymut Pabianice E71 00336    887235  19.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M35+        5.0km    0m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nadera Dariusz           CX-80 Kalisz         CX80         418723   2.00         
  2 Krempiński Piotr         UKS Azymut Pabianice E71 02652   7202779   4.00         
  3 Sztrnek Paweł            UKS Azymut Pabianice E71          887246   8.00         
  4 Mazurek Krzysztof        MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 01982    339320  10.00         
  5 Tkaczuk Tomasz           UKS Azymut Pabianice E71 03253   7900030  12.00         
  6 Malinowski Wiktor        MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 01236    412440  14.00         
  7 Młynarczyk Piotr         MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 03294   7150264  16.00         
  8 Wierciński Piotr         MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 01105   1394894  18.00         
  9 Deszcz Stanisław         MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 02638   2057148  22.00         
 10 Buchnajzer Mariusz       CX-80 Kalisz         CX80         413327  24.00         
 11 Wdowiak Robert           Rodzinna Grupa Rower RGR          339333  40.00