Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Końcowe wyniki zawodów                                           2015-05-09 18:48:24
                             XXII Mistrzostwa ZPK w BnO
===GLUSS==============================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K10N        3.4km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Lipińska Jagoda          UKS Azymut Pabianice E71         0b.PK 54.55         
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         3.1km    0m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Krempńska Julia          UKS Azymut Pabianice E71 02651       22.38  +      0.00
  2.Kabała Amelia            UKS Załęczak         ZAL             33.14  +     10.36
  3.Szczuka Paulina          UKS Załęczak         ZAL             37.15  +     14.37
  4.Nadera Katarzyna         CX-80 Kalisz         CX80            37.55  +     15.17
  5.Hasiura Katarzyna        MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 02998       39.26  +     16.48
  6.Buchnajzer Zuzanna       CX-80 Kalisz         CX80            40.21  +     17.43
  7.Buchnajzer Matylda       CX-80 Kalisz         CX80            42.46  +     20.08
  8.Bukowian Wiktoria        MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 03000       43.00  +     20.22
  9.Hasiura Anna             MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 02999       44.14  +     21.36
 10.Sztucka Weronika         UKS Załęczak         ZAL             56.39  +     34.01
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         3.5km    0m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ignasiak Klaudia         UKS Załęczak         ZAL             34.12  +      0.00
  2.Płóciennik Maria         MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 02960       37.43  +      3.31
  3.Mamos Magda              MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 02738       41.54  +      7.42
  4.Paluszczak Zuzanna       UKS Załęczak         ZAL             42.17  +      8.05
  5.Mach Żaneta              UKS Załęczak         ZAL             51.50  +     17.38
 
Końcowe wyniki zawodów: K16         4.1km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Œcigała Klaudia          UKS Załęczak         ZAL             42.32  +      0.00
    Mordal Julia             UKS Załęczak         ZAL         NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K18         4.8km    0m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jaœkiewicz Magdalena     UKS Azymut Pabianice E71 01783       38.40  +      0.00
  2.Cieœla Patrycja          UKS Załęczak         ZAL             50.03  +     11.23
  3.Mordal Magdalena         UKS Załęczak         ZAL             52.00  +     13.20
 
Końcowe wyniki zawodów: K21         5.3km    0m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Biniecka Małgorzata      UKS Azymut Pabianice E71 00339       44.16  +      0.00
  2.Wiercińska Anna          MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 02670       77.26  +     33.10
 
Końcowe wyniki zawodów: K35+        4.8km    0m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Konc Katarzyna           UKS Azymut Pabianice E71 02953       40.57  +      0.00
  2.Wojtczak-Luter Anna      MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 03220       46.25  +      5.28
  3.Sztranek Iwona           UKS Azymut Pabianice E71             51.04  +     10.07
  4.Nadera Agata             CX-80 Kalisz         CX80            59.41  +     18.44
 
Końcowe wyniki zawodów: KM10R       3.4km    0m 7k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wdowiak Bartek, Piotrek  Rodzinna Grupa Rower RGR         0b.PK 28.44         
  2.Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E71         0b.PK 32.12         
  3.Krempiński Franek        UKS Azymut Pabianice E71         0b.PK 35.17         
  4.Dzik Zosia               MUKS Gliwice         S22         0b.PK 59.25         
 
Końcowe wyniki zawodów: M10N        3.4km    0m 7k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ignasiak Kuba            UKS Załęczak         ZAL         0b.PK 27.37         
  2.Mordal Fabian            UKS Załęczak         ZAL         0b.PK 37.45         
  3.Ignasiak Piotr           UKS Załęczak         ZAL         0b.PK 42.45         
  4.Jeziorski Konrad         UKS Załęczak         ZAL         0b.PK 44.04         
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         3.2km    0m 8k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E71 02653       21.58  +      0.00
  2.Ignasiak Jakub           UKS Załęczak         ZAL             41.10  +     19.12
    Białek Szymon            UKS Załęczak         ZAL         NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         3.5km    0m 9k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Andrzejczak Maciej       UKS Azymut Pabianice E71 02192       27.12  +      0.00
  2.Gršdzki Maciej           UKS Azymut Pabianice E71 02189       32.22  +      5.10
  3.Olasik Roman             MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 02639       34.20  +      7.08
  4.Białek Roman             UKS Załęczak         ZAL             40.24  +     13.12
  5.Nowak Patryk             UKS Załęczak         ZAL             44.09  +     16.57
  6.Jeziorski Adrian         UKS Załęczak         ZAL             44.52  +     17.40
  7.Wilkosz Norbert          UKS Załęczak         ZAL             50.14  +     23.02
  8.Cembik Dawid             UKS Załęczak         ZAL             83.32  +     56.20
  9.Deszcz Michał            MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 02637       86.44  +     59.32
    Włodarczyk Kacper        UKS Załęczak         ZAL         NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         4.6km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zajšc Dawid              UKS Azymut Pabianice E71 02186       27.50  +      0.00
  2.Białek Piotr             UKS Załęczak         ZAL             31.59  +      4.09
  3.Gniła Damian             UKS Załęczak         ZAL             33.50  +      6.00
  4.Tłokiński Jakub          MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 02133       38.07  +     10.17
  5.Wilk Piotr               UKS Załęczak         ZAL             46.06  +     18.16
  6.Walacik Patryk           UKS Załęczak         ZAL             50.08  +     22.18
 
Końcowe wyniki zawodów: M18         5.0km    0m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Siess Grzegorz           UKS Azymut Pabianice E71 01506       35.33  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: M21         5.6km    0m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gryzio Łukasz            UKS Azymut Pabianice E71 00336       29.26  +      0.00
  2.Dzik Mirosław            MUKS Gliwice         S22 01195       32.07  +      2.41
  3.Ciekański Mateusz        UKS Azymut Pabianice E71 00357       33.18  +      3.52
  4.Fijałkowski Mateusz      MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 03188       36.30  +      7.04
  5.Klimas Damian            UKS Załęczak         ZAL             60.20  +     30.54
 
Końcowe wyniki zawodów: M35+        5.0km    0m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tkaczuk Tomasz           UKS Azymut Pabianice E71 03253       26.28  +      0.00
  2.Nadera Dariusz           CX-80 Kalisz         CX80            31.39  +      5.11
  3.Młynarczyk Piotr         MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 03294       32.47  +      6.19
  4.Krempiński Piotr         UKS Azymut Pabianice E71 02652       33.31  +      7.03
  5.Buchnajzer Mariusz       CX-80 Kalisz         CX80            38.35  +     12.07
  6.Malinowski Wiktor        MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 01236       39.15  +     12.47
  7.Wdowiak Robert           Rodzinna Grupa Rower RGR             39.17  +     12.49
  8.Sztrnek Paweł            UKS Azymut Pabianice E71             40.19  +     13.51
  9.Wierciński Piotr         MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 01105       42.37  +     16.09
 10.Mazurek Krzysztof        MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 01982       46.06  +     19.38
 11.Deszcz Stanisław         MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 02638       46.22  +     19.54